• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    instagram vs reality
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    TOMBRIDER: "My nejsme potrati, my jsme policisté a bežíme k rychlíku."
    "Kdo je u vás krychlík?!"
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    BLONDYNKA: Jestli jsi něco, blondýnko, nepochopila, můžeme pokračovat v poště. Tady už ten off topic opravdu stačí.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    NIKDAS: Nj, mně z těch jejich stop, palců, liber, kamenů atd. jde hlava kolem, ale aspoň se pocvičíš v matematice :)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SITH: Neběhejte mi tu po trati!
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    BLONDYNKA: Miluju jak v článku užívají obskurní jednotky, a kdybychom jim náhodou nerozumněli, použijí ještě obskurnější. Ti britové jsou fakt komici :D 180 pounds (12.8 stone)
    TABBY
    TABBY --- ---
    Mníšek, památník obětem WW1 (via FB Fandíme Liberci)

    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    JAKE_UP: kupodivu, když zase začal jíst tak přibral jen 7 kilo, znovu už neztloustnul ... umřel v roce 1990
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    NOFNAK: Jací vzývači potratů? Nejseš náhodou ožralej?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    TOREIP: A co bylo dal?
    SITH
    SITH --- ---
    A nechcete se s těma potratama přesunout někam jinam?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    NOFNAK: jen pro poradek, kteryho boha ze kteryho nabozenstvi mas konkretne na mysli?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NOFNAK: důkazního břemena logiku špatněs pochopil, milý padawane!
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    SALAMAN: Je absurdní už jenom požadavek na důkaz existence duše. To je jako chtít dokázat existenci Boha. Ale pokud by někdo mohl akceptovat Tvůj přístup pak by otázka mohla znít ve stejné dikci: Prokaž její neexistenci, pak začni přikazovat potraty.
    Je mi Tě upřímně líto.

    Ale už by fakt ten off topic chat, který začali vzývači potratů mohl přestat. Minimálně je fakt dobře, že si o tom alespoň u nás, může rozhodnout žena sama a nemusí tento zákrok podstoupit, jen aby nepohoršila okolí.
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    SKOTSKO: 27letý Angus Barbieri, který vážil 207 kg, se v roce 1965 rozhodl zhubnout pomocí jednoho experimentu. Pod dohledem skotských výzkumníků nejedl 382 dní a shodil 125 kg. Po celou dobu pil jen vodu, kávu a čaj a byly mu podávány elektrolyty a vitamíny. Pravidelně mu byla odebírána krev i moč a za celou dobu výzkumníci nezaznamenali žádné vážné symptomy toho, že by tělo přestávalo spolupracovat, i když se jednou vyskytla potřeba doplnit do jeho těla draslík a sodík. Srát chodil jednou za 37-48 dní. Více než roční hladovění přerušil snídaní v podobě jednoho vajíčka s chlebem a máslem. Po dojedení řekl: „Bylo to v pohodě. Cítím se trochu plný, ale užil jsem si to.“ Pokud lidské tělo delší dobu hladoví, ale zároveň přijímá vodu, mikroživiny a má k dispozici dostatečně velké množství tukových zásob na spalování, dokáže přežít

    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    NOIK: Ty vole diky. Ja uz myslel, ze mi jedinymu ty stoly prijdou eklhaft a na jedno brdo.
    JAYME
    JAYME --- ---
    ta debata o potratech mi připomíná geniální seriál Království (Riget), kde je jedna z postav těhotná se ztělěsněním Satana, dítě je nestvůrně velký, nepodaří se ho zabít takovou obrovskou injekcí, takže potrat se vlastně plynule změní v porod, z vaginy vykoukne oslizlá dospělá hlava, rodička řve, ať mu doktorka tu injekci píchne ještě jednu, ale ta protestuje slovy "ne, mimo dělohu je to vražda!" což jako pravidlo zní docela vtipně, někde z kategorie pravidel jako "it's not gay if balls don't touch" :))
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    SALAMAN: nedokážeš pobrat, že někdo miluje své nenarozené dítě a trápil by se tím, že je zabil? (pardon vyjmul plod, tedy věc z dělohy). tenhle spor nejde rozseknout
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Byla řeč o duši jakožto hlavnímu argumentu proti potratům, ty psychologu. Inteligence s tím nemá nic společného.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam