• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    JONEZ1: škoda že jsi nenapsal už včera, už je odvezenej zase na chatu ... ale až se tam dostanu, tak ho cvaknu ;)
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    TEAPACK:: nemohl bys prosim vyfotit pro zvedavce celej stroj? Klidne jenom odkaz na fotku.
    TABBY:: to je ta, co chce byt "černoška"? :-)
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    TABBY: na té fotce "po" to vypadá, že má oči zavřené a přes víčka má namalované "otevřené oči" :D
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    GECKO: skoro, ze spartaka. Dvě převodovky, v zadu šípáky, zkrácený, obě koule, cabrio =)
    GECKO
    GECKO --- ---
    TEAPACK: A co že to je za vehikl? To je nějakej traktor z oktavky?
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    XMEDA: tak vyházel jsem toho hromadu, ale hlavně jsem zapojil spínací skříňku klíčku... a ještě chci někde splašit přerušovač na blinkry a možná ještě přehodím světlomety - těm co tam teď jsou už začíná cena pěkně růst, tak by byla je rozbít stejně jako ty předchozí :-/
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    TEAPACK: cheatujes, chybi tam par prepinacu :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    už s tím bylo potřeba něco udělat...
    Před: jakmile se člověk pokusil rozsvítit světla, tak praskla jediná pojistka a auto tím pádem zdechlo.
    Po: fungujou dokonce i dálkovky a zásuvka pro světla vozejku.
    TABBY
    TABBY --- ---


    Novy prirustek v jabloneckem utulku Dasenka, dalsi foto a info o psikovi na https://www.facebook.com/groups/103992939653737/permalink/2093716010681410/

    TLDR - "Pořádnou očistou prošel pejsek,kterého nám přivezl majitel.Stříhání a koupaní bylo opravdu potřeba.
    Za prvé oceňuji férovost muže, že mne ušetřil divadelního představení a lží jak pejska našel. Ona rodina z Jablonecka nás totiž zásobuje pejsky již řadu let.
    Na začátku to byl vždy nález a herecký výkon ,jak se o pejska hezky postarali,když ho tedy našli.
    Pokaždé se jedná o odrostlá štěňata,maximálního věku jeden rok.
    Dětičky si pohrají se štěňátky a pak když pejsek potřebuje více péče,vyroste ,tak letí z baráku."
    TABBY
    TABBY --- ---


    Dalsi foto + povidani o "real-life Barbie" Jade zde
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    MATHEA: mas to moc hezky :)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    CRAZYHBO: To me tesi :)
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    MATHEA: díky za inspiraci..v novém podkrovním bytě budu řešit něco podobného
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    SEMTELE: Muhehe, tata byl holt zarostlej, ale s Chuckem by si ho snad ani tehdy clovek nespletl :D
    BETA_BOB
    BETA_BOB --- ---
    SEMTELE:
    Chuck Norris umí být zobrazen na jakékoli fotce. :)
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    MATHEA: na ty posledni fotce to vypada, ze mate v ramecku fotku Chucka Norrise :)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    MATHEA: ook
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    HRAFNAIN: Nad tim jsem, po pravde, taky uvazovala :) Ale pak by mi hrozne chybel knihovnik....
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    MATHEA: jak vidim ty Pratchetovky (a knihovnicku vubec)... ja bych to ve verzi 2.0 vyhnal vic do prostoru :)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MATHEA: Tak, konecne hotovo a zabydleno...





    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam