• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO - debata a komentáře
    VOLNÁ DEBATA K AUDITKU "PŘED A PO"
    [ PŘED A PO ]
    *Zde je možné rozvíjet vášnivé diskuze a postřehy k jednotlivým fotografiím ...
    (nezapomeňte prosím vždy přiložit odkaz na KONKRÉTNÍ fotografii z původního auditka "PŘED A PO", ke které se má debata vztahovat)

    *Zde si klidně i vyřizujte své osobní účty a hádejte se jako IDIOTI...:)

    *Zde je vše dovoleno....!!
    rozbalit záhlaví
    N_I
    N_I --- ---
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    FIFI
    FIFI --- ---
    NANTHEI: Dekuji. ☺️
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    FIFI: ty plusy jsou za oba a táta to vidí :)
    FIFI
    FIFI --- ---
    Dostala jsem 107 plusů k [FIFI @ PŘED A PO ] !! Masakr

    Ty plusy - jsou za co? Za mne? Nebo je to za tátu? je to za oba, za to srovnání fotek? A vidí to táta? :-D
    Ta druhá fotka je října, v listopadu jsem se zaregistrovala na nyx pod přezdívkou, kterou mi vymyslel kdysi v dětství. No a tři dny po té registraci z ničeho nic zemřel. Bude to 20 let. Ano, ta druhá fotka je stará 20 let a 8 dní.
    JONY
    JONY --- ---


    Našel jsem se ve výrobě marmelád. Dnes jsem ze zahrádky přinesl další 3 kila bílého rybízu.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    HOWKING:Bylo by super to nechat na mě, díky.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    WRNQ: Když se bojíš o hlavu, tak je tu BJJ (Brazilské jiu-jitsu), taky super zábava. (ale jistě si zase najdeš důvod, proč ne :D)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    HOWKING: Díky za analýzu toho, co mám cítit a jak se mám chovat:)
    No, vzhledem k tomu, že mám v mozku sraženinu, to asi nebudu pokoušet, ale je tak jsem si odložila myšlenku.
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    WRNQ: ja to mam stejne. Nevadi mi krev, ale nemam rad ten pocit, kdy citim jako by mi po rane mozek pleskal o lebku :)
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    WRNQ: Když se bouchneš do hlavy (nebo tě bouchne do hlavy soupeř) a víš to předem, natahovat nebudeš. Není to v tu chvíli příkoří od života, co tě dožene k slzám, ale tvoje volba. Krev se umyje, rány zahojí. Vidíš to na těch babách, že nemají ksicht samá jizva i když těch zápasu už zvládly desítky. Jen do toho. Není lepší způsob uvolnění agrese.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Furt nevím, jaký stanovisko v sobě vůči zápasnicím zaujmout. Vlastně bych nejradši chodila trénovat taky, ale pohled na zakrvácenej ženskej obličej ve mně vzbuzuje hrozně bouřlivý emoce. Navíc mám syndrom, že jakmile se bouchnu do hlavy, začnu natahovat:D
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    ERRTU: Ne burleskeři, ale buskeři (od angl. busking) - nemohl jsem si odpustit :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    2017
    Nový projekt Charity: Adopce kněží na dálku – Tisíckráte
    https://tisickrate.cz/novy-projekt-charity-adopce-knezi-na-dalku/

    2023

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    THIOPENTAL: to uz sem. hele ja to nemyslim jako hate na polsko, je to uzasna zeme plna super lidi, a i nebetycnych idiotu... presne jako u nas. ale:

    - predjizdeni kamionu kamionem na dalnici kdy jeden jede 90 a druhy 90,1kmh je k posrani! (+ co 5km asfaltovy 15 cm vysoky retarder)
    - dbani na identicky vzhled v oknech cinzaku ma smysl!
    - dbani na identickou dlazbu v ramci chodniku ma smysl! (na 50 metrech se stridalo: lity beton, asfalt, kocici hlavy, velke dlazebni kostky a zuolve platy 40x40 a sterk)
    - idioti s reprakem a mikrofonem huste hipohopujici na ekvivalentu staromaku co si rikaji burleskeri necht shori!
    - mame tu uplne absurdne malo dopravnich znacek!

    ale jinak je wroclaw a polsko super! doporucuju vsem, ostatne slovan slovanu, zejo :)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    CUKI: stejne jako v jakykoliv jiny pesi zone- je tam furt jeden obsluznej pruh, na jehoz pouziti potrrebujes zrejme povoleni.
    CUKI
    CUKI --- ---
    KAMAHL: Krása. Mě by zajímalo jak vyřešili zásobování? Což je nejčastější argument proč nedělat pěší zóny.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    VOIKUKKA: překrásně vypsaná ruka na těch flaškách, grafoman ve mě plesá! skvostné písmo.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Pan a paní z klipu AHA - TAKE ON ME
    Musicas Eternas on Instagram: "Take On Me (1985-2020) ❤️"
    https://www.instagram.com/reel/CjO1RQ6jLNp/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    Sweet Little Sixteen (Live At The BBC For "Pop Go The Beatles" / 23rd July, 1963)
    https://www.youtube.com/watch?v=pIbiB9reiXI
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam