• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    L4MA
    L4MA --- ---
    ARGANNAH: SARAJ: it is one.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    L4MA: Fskutečnosti škoda, že neměla koule jít s těmi posměváčky do konfliktu a místo toho si rozjela cyklus sebeobhajoby a hecování se do hubnutí. Anorektička hubnout nesmí, to je základ - stejně jako si alkoholik nesmí dávat skleničku pro zdraví. Chápu, že se ti ta holka nelíbí a máš radši hubenější, ale přesně tenhle typ komentářů, jakýs napsal, je schopen poslat holku s PPP do hladověcího nebo přejídacího záchvatu. Samozřejmě tady o nic nejde, ta holka sem nechodí. Nicméně hlavní problém PPP není dieta, ale perfekcionismus, a komenty jako tenhle hrajou podobnou roli, jako alkoholikovi kámoši-pařmeni, co ho lákají do hospody slovy "ale tak pojď, bude sranda, z tebe je od té doby, cos vylezl z léčebny, takovej nudnej patron".
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    L4MA: ja myslim, ze je fajn, ze neumrela a dala to.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    STARE_CASY: “Fatphobic.” Ahoj, jsem Jakub a jsem fatphobic.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    o další info jsem zakopl nečekaně na Pandě

    My Message To The Guys That Fat-Shamed Me By Making Pig Noises | Bored Panda
    https://www.boredpanda.com/fat-shaming-teens-response-anorexia-recoveryforeva/
    L4MA
    L4MA --- ---
    VON_GILOTINE: skoda ze nezna zlatou stredni cestu. :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    CORNELA: skoda ze ji to nijak nepomohlo a travici soustavu ma stejne navzdy v pici.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    JONEZ1: škoda že jsi nenapsal už včera, už je odvezenej zase na chatu ... ale až se tam dostanu, tak ho cvaknu ;)
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    TEAPACK:: nemohl bys prosim vyfotit pro zvedavce celej stroj? Klidne jenom odkaz na fotku.
    TABBY:: to je ta, co chce byt "černoška"? :-)
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    TABBY: na té fotce "po" to vypadá, že má oči zavřené a přes víčka má namalované "otevřené oči" :D
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    GECKO: skoro, ze spartaka. Dvě převodovky, v zadu šípáky, zkrácený, obě koule, cabrio =)
    GECKO
    GECKO --- ---
    TEAPACK: A co že to je za vehikl? To je nějakej traktor z oktavky?
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    XMEDA: tak vyházel jsem toho hromadu, ale hlavně jsem zapojil spínací skříňku klíčku... a ještě chci někde splašit přerušovač na blinkry a možná ještě přehodím světlomety - těm co tam teď jsou už začíná cena pěkně růst, tak by byla je rozbít stejně jako ty předchozí :-/
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    TEAPACK: cheatujes, chybi tam par prepinacu :)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    už s tím bylo potřeba něco udělat...
    Před: jakmile se člověk pokusil rozsvítit světla, tak praskla jediná pojistka a auto tím pádem zdechlo.
    Po: fungujou dokonce i dálkovky a zásuvka pro světla vozejku.
    TABBY
    TABBY --- ---


    Novy prirustek v jabloneckem utulku Dasenka, dalsi foto a info o psikovi na https://www.facebook.com/groups/103992939653737/permalink/2093716010681410/

    TLDR - "Pořádnou očistou prošel pejsek,kterého nám přivezl majitel.Stříhání a koupaní bylo opravdu potřeba.
    Za prvé oceňuji férovost muže, že mne ušetřil divadelního představení a lží jak pejska našel. Ona rodina z Jablonecka nás totiž zásobuje pejsky již řadu let.
    Na začátku to byl vždy nález a herecký výkon ,jak se o pejska hezky postarali,když ho tedy našli.
    Pokaždé se jedná o odrostlá štěňata,maximálního věku jeden rok.
    Dětičky si pohrají se štěňátky a pak když pejsek potřebuje více péče,vyroste ,tak letí z baráku."
    TABBY
    TABBY --- ---


    Dalsi foto + povidani o "real-life Barbie" Jade zde
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    MATHEA: mas to moc hezky :)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    CRAZYHBO: To me tesi :)
    CRAZYHBO
    CRAZYHBO --- ---
    MATHEA: díky za inspiraci..v novém podkrovním bytě budu řešit něco podobného
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam