• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MONOTYPEK: MaMa! :) miluju ten film:)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    když Lena... :)



    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    ZUZKAOU: Na internetech toho moc není. Ani ta zábavná fotka Německé školy z třicátých let. :D Budu muset někdy prokrastinovat s knížkami a archivem fotek...
    Tak aspoň Tor hotel Herr Mildnera. 1950 vyhořel a na pozemcích postavili novou budovu Kobe Clubu (je hnusně moderní, ale pořád potřebujete být (post)koloniální honorace, abyste nevyletěli hned ode dveří).



    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALDARION: jů!
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    ZUZKAOU: V Rychlebkách to tak nějak čekáš, ale když na tebe vybafne alpská hospoda na hřebenu Rokkó nad Kóbe nebo v korejských horách, poněkud se divíš. (Zdá se, že jakmile si v koloniálním přístavu Němci pořídili koncesi, založili hned lokální turistický klub a vyrazili na nejbližší horu s leskem v očích a jódlem na rtech. :D)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    CORNELA: jsem si rikal, ze musis byt super trpeliva, kdyz jsi ten interier tak hezky vygruntovala :-))
    CADDY
    CADDY --- ---
    KOZLIKK: tos nenasel fotku poradneho hovna? :-D
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    Before and After Satellite Photos of Europe Show Climate Change - Bloomberg
    https://www.bloomberg.com/...features/2019-04-09/new-satellite-photos-show-europe-s-changing-climate

    "Lush Belgian fields in July 2017 were scorched by heat a year later."

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    CORNELA: jak si umyl to nebe?
    PES
    PES --- ---
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Takže Horst Fuchs nelhal!
    DIVER
    DIVER --- ---
    dechberoucí!
    CADDY
    CADDY --- ---
    DROOPI: mohl, i kdyz to na fotkach tak videt nebyva :) Kazdopadne tady se trochu zdrzel neplanovane ten presun druheho auta, takze mi zbyly dva dny, kdy tam neprekazelo... cili to byla velmi rychla operace bez nejake velke snahy to zkultivovat vice, pripadne se moci neceho zbavit :)
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    CADDY: tak to jsem mohl dnes vyfotit pred a po jak jsem luxoval auto :-))
    CADDY
    CADDY --- ---
    DROOPI: vsak jo :) Nikdo nerika, ze PO musi byt jen nove, zarive a prazdne :-D
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    CADDY: tam vidim pred - bordel v garazi, po - trochu mensi bordel v garazi
    CADDY
    CADDY --- ---
    to vyklizeni chalupy mi pripomnelo, ja jsem z pocatku roku prebiral a uklizel bordel v garazi...aneb kdyz se to tam hromadi skoro deset let a pak ze dvou mist delate jedno :) (To pred neni uplne vychozi stav, uz je to trochu rozhrabane, nez me to napadlo vyfotit, takze to vypada jeste priserneji, nez jake to bylo :-D)

    DELVIT
    DELVIT --- ---
    NACITALKA: nehrajou spíš proti sobě?
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    LOJZEE: Gameboy s adapterem... neverending teeetrisss la la la la la la la la laaaa ‘D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam