• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    ERRTU: Když oni v Šumavských luzích a hájích hipstři moc nežijí... a pro městské pražské je z mé zkušenosti velká výzva si i jen domluvit a vyzvednout gramofonovou desku v rámci Prahy. Takže schopnost se v určený den sebrat, dojet a zajistit si odvoz věcí z 200 kilometrů vzdálených Sudet bych u nich nepředpokládala. ;-)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Digital generation loss induced by rotating a JPEG image 90 degrees (from top to bottom) 0, 100, 200, 500, 900, and 2000 times (without using lossless tools)
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    CAMELLA:
    MONOTYPEK: ja videl oba a ten novejsi me bavi vic :-) hlavne slow mo :-)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    CAMELLA: taky tak :)

    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MONOTYPEK: MaMa! :) miluju ten film:)
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    když Lena... :)



    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    ZUZKAOU: Na internetech toho moc není. Ani ta zábavná fotka Německé školy z třicátých let. :D Budu muset někdy prokrastinovat s knížkami a archivem fotek...
    Tak aspoň Tor hotel Herr Mildnera. 1950 vyhořel a na pozemcích postavili novou budovu Kobe Clubu (je hnusně moderní, ale pořád potřebujete být (post)koloniální honorace, abyste nevyletěli hned ode dveří).



    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ALDARION: jů!
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    ZUZKAOU: V Rychlebkách to tak nějak čekáš, ale když na tebe vybafne alpská hospoda na hřebenu Rokkó nad Kóbe nebo v korejských horách, poněkud se divíš. (Zdá se, že jakmile si v koloniálním přístavu Němci pořídili koncesi, založili hned lokální turistický klub a vyrazili na nejbližší horu s leskem v očích a jódlem na rtech. :D)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    CORNELA: jsem si rikal, ze musis byt super trpeliva, kdyz jsi ten interier tak hezky vygruntovala :-))
    CADDY
    CADDY --- ---
    KOZLIKK: tos nenasel fotku poradneho hovna? :-D
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    Before and After Satellite Photos of Europe Show Climate Change - Bloomberg
    https://www.bloomberg.com/...features/2019-04-09/new-satellite-photos-show-europe-s-changing-climate

    "Lush Belgian fields in July 2017 were scorched by heat a year later."

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    CORNELA: jak si umyl to nebe?
    PES
    PES --- ---
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Takže Horst Fuchs nelhal!
    DIVER
    DIVER --- ---
    dechberoucí!
    CADDY
    CADDY --- ---
    DROOPI: mohl, i kdyz to na fotkach tak videt nebyva :) Kazdopadne tady se trochu zdrzel neplanovane ten presun druheho auta, takze mi zbyly dva dny, kdy tam neprekazelo... cili to byla velmi rychla operace bez nejake velke snahy to zkultivovat vice, pripadne se moci neceho zbavit :)
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    CADDY: tak to jsem mohl dnes vyfotit pred a po jak jsem luxoval auto :-))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam