• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    TAPINA: a mas to!
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    TABBY: nevim. Omylem jsem pořídila jednu krabičku, asi 300 ks a dve upadly. Myslim, ze i silveig mela podobnou zkusenost.
    KATIA
    KATIA --- ---
    ATUARFIK: kombinace s divokým děckem a tak. hodně stará historka teda ;-)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    KATIA: To neděláš dobře, Jaromíre?
    KATIA
    KATIA --- ---
    LUCIMO: kdyžtak tady, se sirkou máme v rodině takovou nemilou historku ;-) https://www.biooo.cz/vatove_tycinky_z_biobavlny_cotton_buds_bocoton-p-4142.html?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    po pravdě, dělala jsem na veterině 5 let, vyčistila stovky uší a uchošťour na to nepadl ani jeden, používala jsem vatu na pinzetě, takže...netřeba řešit :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    LUCIMO: Tak to je fajn, budu zjišťovat, jaký typ zánětu zvíře má, vyrobím mu cizí těleso v uchu a diagnóza bude hned jasná :o)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Přeháním, zbavit sluchu
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TABBY: některý lidi se bez plastový tyčinky dokážou i zabít :/
    TABBY
    TABBY --- ---
    LUCIMO: Co s nima děláš? Používáme léta, a popsaný problém jsem nezaznamenala...
    LUCIMO
    LUCIMO --- ---
    GECKO: ano, ty papírové z Dm jsou ZLO, uz nekolikrat mi ta vaticka zůstala v uchu a lovila jsem ji pinzetou. Pokud zruší plastové uchostoury, vracim se k odskulovym sirkam.:-/
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    TRAUMA: Anebo jsi pankáč jako jeden můj pacient, kterej si všech svých šest léků vyloupal z platíček a dal dohromady do jedný skleničky :D.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    SULTHAN: Ani ne, jediný, kde dostáváš léky na počet, jsou léky psané magistraliter, například NaCl kapsle, napíšu na recept 60 kusů a pacient dostane 60 kusů. Jinak vše v originálním balení, leč mnoho léků ma logická baleí, například některá ATB mají třeba 14ks, protože se bere 1tbl po 12 hodinách, tak aby vystačily přesně na týden apod.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    ALARIK: Vetsi baleni a vetsi tabletky te udelaji zdravejsim :)!
    KATIA
    KATIA --- ---
    MONIOUS: problém je primárně jednorázové použití, ne? tak se můžou třeba dělat pevnější a čistit se, kovová se třeba dělají rovná i zahnutá. ale chápu, že zda by teda mohla výjimka.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    BURAN: Ilumináti potvrzují, že to je jeden z důvodů.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MONIOUS: Mně to neříkej, opravdu si nemyslím, že bychom efektivně pomohli planetě tím, že brčka přestanou existovat.
    BURAN
    BURAN --- ---
    BLONDYNKA: ze by vyrobci brcek a uchostouru nebyli na rozdil od farmaceutickych firem propojene se zakonodarci?
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    BLONDYNKA: zrovna s tema brckama je trochu problem. protoze ohejbatelny brcka byly vymysleny pro pouziti v nemocnicich, pro pacienty, ktery nejsou schopny se zvednout a napit primo ze sklenice..
    GECKO
    GECKO --- ---
    TAPINA: Kup si v DMku balení těch papírovejch a vyzkoušej. Zjistíš, že pevný jsou dostatečně, nelámou se (resp. maximálně se ohnou, ale nerozlomí se na dvě půlky), popisovaný problém nehrozí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam