• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ROLAND: uplnej howking
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    SIBETH: A co když takhle člověk najde malé potkany?
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    ALEA: Já jsem volal kvůli zraněnému netopýrovi. Nevím, jak to s ním dopadlo, ale aspoň jsem pro něj něco udělal a nenechal ho bídně zhynout.
    ROLAND
    ROLAND --- ---


    FROGENGINE
    FROGENGINE --- ---
    BLONDYNKA: velmi romantická představa s tou mističkou.. v tomhle stavu není šance do něj nic dostat jinak než stříkačkou do krku
    ALEA
    ALEA --- ---
    Já je před lety volala kvůli malé lišce (mládě ale částečně už samostatné, dýchala jak kdyby měla záchvat)... Paní říkala už po telefonu, že je to asi zbytečné. ale ochotně přijela, pak řekla, že ji asi sejmulo auto a že to asi nezvládne, ale vzala ji s sebou a odvezla. buď jí pomohla nebo ji aspoň vzala někam, kde ji nenajdou psi... situace smutná, ale zkušenost vlastně pozitivní.
    a bylo to poprvé, co jsem na sídlišti potkala lišku a přitom jich tam prý "žije docela dost a tohle se stává celkem často".
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    MADCAT: A ty by ses zjevně posral, kdybys mu nalil do misky trochu vody. Nebo si aspoň odpustil tuhle hyenistickou dokumentaci.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MADCAT: mam za to, ze lide z tech zachrannych stanic to delaji z lasky ke zviratum a neuctovali by ti nic. Volala jsem pred mesicem kvuli poranenymu jezkovi na skolni zahrade, prekvapilo me, jak je to snadny, vygooglis cislo na nejblizsi zachrannou stanici pro zviratk a do hodiny si pro nej pani prijela. stacilo akorat tam zavolat, najit krabici a dat mu tam v misce piti, nic komplikovanyho.
    SIBETH
    SIBETH --- ---
    LENNOX: to jsem ráda, taky mi to přišlo fajn vědět. .-) :-)
    LENNOX
    LENNOX --- ---
    SIBETH: ty jo dik za info, jsem ani netusil, ze neco takovyho existuje. tak aspon k necemu byla ta silena kocka uzitecna.
    ATRON
    ATRON --- ---
    MADCAT: ježiš ty seš vomastek vymaštěnej
    SIBETH
    SIBETH --- ---

    MADCAT: Škoda:-(. Dovoluji si zaspamovat: pokud někde najdete nemocné zvíře, můžete volat centrální dispečink Národní sítě záchranných stanic tel.: 774 155 155. Tady na těch stránkách jsou kontakty na záchranné stanice https://www.zvirevnouzi.cz/. My jsme minulý týden v práci zachraňovali pochroumanou sojku (pro tu si přijeli, měla zlomenou nohu) a další týden drozda, který byl úplně vyčerpaný vedrem (po poradě jsme dali napít, odpočinout a pak se vzpamatoval a v pohodě odletěl). Oni dokáží moc dobře poradit i po telefonu a oproti lidské záchrance jsou mnohem příjemnější..
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BURAN: nesmysl, neni zamkova...
    BURAN
    BURAN --- ---
    Zabila ho ta dlazba, zjevne.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MADCAT: třeba jenom spinká?
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MADCAT: Škoda malýho rehka. My dneska zachránili tři ze světlíku (letos druhá snůška, každý rok aspoň jedna).
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    MADCAT: škoda. dost možná stačilo trochu vody. nebo záchranná stanice. jakmile zvíře neutíká, tak volat :(
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    První foto 18:54, druhý 21:00. Někdy se nezadaří...



    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    LISTIKUS: normálně jsi mě dojal :)
    LISTIKUS
    LISTIKUS --- ---
    PALEONTOLOG: nemusím, stydím se a zkusím to již neopakovat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam