• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    MICKI
    MICKI --- ---
    MART1NKA: Promiň, možná jsem zvolil špatný směr směr reakce.
    Smysl byl, že když srovnáme své polovičky se skutečnými podobami "hvězdiček" z časopisů, tak není moc co odlišit.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MICKI: Neviem teraz, na čo konkrétne odpovedáš. No vyretušovanú instagramerku ani jej fotografa vedľa seba nemám.
    MICKI
    MICKI --- ---
    MART1NKA: Ono když se to vezme v obráceně - kdo z nás nemá něco podobného vedle sebe?
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ZUZKAOU: To vídam často a ešte v kombinácii so športovým oblečením, ideálne šedými teplákmi a nadváhou.
    Akože slečny baví sa maľovať, ale o zvyšok tela sa nestarajú.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MART1NKA: Tak to dneska bezne delaj grafici modnich casopisu i fotografove zejo...ale bejt treba tady jako fotograf by vetsine chlapu asi nepripadalo uplne blby

    Dan Bilzerian on Instagram: “Wouldn’t this be a great place for a music festival”
    https://www.instagram.com/p/Bxeis4yncYf/
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    TOFI: Čest jeho památce!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GIINGGER: hele dneska jsem jela v metru se slečnou co měla full instagram make-up, ovšem tak tři, čtyři roky starej - housenkový obočí, růžový stíny a hnědorůžovou rtěnku. A navíc ještě teda velmi neomylně zvolila barvy, které ji strašně, ale strašně neslušely. Bylo to vlastně smutný.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    KOUDY: chcel by si sa zivit odmazavanim spekov priemernych slecien? mne to pride smutne hloupe a kratkodobe.
    GIINGGER: to su rozne instamodelky a influencerky, ktore sa zivia tlacenim reklamy na instaci. facetune je vlastne take instantne fitko pre internetove celebrity.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GIINGGER: Holky nad 1M followeru si vetsinou najimaj nekoho, kdo je bude fotit a ty selficka jim pak upravovat a posilat zpet aby je mohly zverejnit...Treba i Bilzerian ma na tohle cloveka kterej lita s nim a dvaceti buchtama a dela jim content na socilani site...tam to ale musi bejt narozdil od Kardashianek a ostatnich telebrit..celkem prace snu :)
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    SALVATOR: To nevim, proletela jsem to tak halabala a z mne znamejch lidi jsem tam zahlidla jen Kardashianovic holky. Neco vypada casakovite, ale neco jakoze si to fakt tunej samy, ono na to dneska uz jsou aplikace ze to zvladne i cvicena opice. Otazka potom taky je, proc nekomu nevadi kdyz ho casak takhle "vylepsi" (i kdyz to casto neni vubec nutny).
    SARGO
    SARGO --- ---
    FLOWEEN: :-D
    Asi díky za to, poslyš. Nemálo z nich vypadá ve skutečnosti o dost zdravěji a nezřídka sympatičtěji... a zvlášť u těch napučelých tlam je štěstí, že to člověk na ulici nepotká :-D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GIINGGER: Nooo, jak tak na to koukám, tak to sou většinou samý celebrity, a ty fotky PO vypadaj dost prezentačně, nebo jak to říct. Tak bych čekal, že to tunění není na nich, ale na tom, kdo ty fotky nechával dělat. Časáky apod.
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    FLOWEEN: Slusny. Rikam si, jak velky problemy s vnimanim sebe sama musej ty holky co si tak brutalne tunej fotky mit. Chtela bych taky videt oblicej nejakyho fanouska, co takovou "modelku" potka na ulici, pokud ji teda pozna.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Dcera Eminema

    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    Lidka

    JANDOS
    JANDOS --- ---
    TOFI
    TOFI --- ---
    T6MA
    T6MA --- ---
    Nekdo neco vytrousil cestou od Slapsky prehrady

    FLOWEEN
    FLOWEEN --- ---
    Úplně naprosto všechno z tohohle instagramu..
    WLCM (@beauty.false) • Instagram photos and videos
    https://www.instagram.com/beauty.false/
    DAVE8452
    DAVE8452 --- ---
    BAMBERLOK: o ne věčná škoda :_(
    RSZ
    RSZ --- ---
    TEKKIT: jj
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam