• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    TOFI
    TOFI --- ---
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOUDY: rozumím

    Denholm Reynholm suicide (The IT Crowd)
    http://www.youtube.com/watch?v=5bMDMFy0ir4&t=18
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    EZOUN: Jeho vyhry v pokru sou legit asi jako dary na konto Svetluska od ID PLASTOVYSMUKYPOTRICATY
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    BURAN: Ne neveri ale je jasny ze to v pokru nevyhral - je to ryba - sou to nakradeny prachy jeho fotra ktery takhle jakoze legalizuje
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    SITH: na hrani pokru nic, ale ze sa stane jednym najbohatsich hracov clovek, ktoreho foter bol usvedceny z financnych podvodov a peniaze ktore mal vratit zmizli, to su take nahodicky :)
    PIDALA
    PIDALA --- ---
    FLOWEEN: Díky... tohle si snad někam schovám a podívám se na to pokaždé, když budu mít pocit, že mám zase nějaký ten faldík navíc.
    A to si říkám, že já ve svém věku už to v zásadě neřeším a vím, že realita je trochu jinde... ale o své dcery se asi začnu za chvíli bát...
    Je fakt, že už se mi xkrát stalo, že jsem znala nějakou "krásnou" dámu z fotek ze sociální sítě a když jsme ji pak viděla v reálu, bylo to docela zklamání. Jo já vím! Spousta lidí si řekne něco jako "no tak to je přeci jasný, dnešní doba...". Pro mě je to ale pořád ještě nezvyk.
    BURAN
    BURAN --- ---
    SITH: nic, jen Bilzerianovi to dost lidi z poker branze neveri.
    SITH
    SITH --- ---
    MARINNE: co je špatného na zbohatnutí hraním pokeru?
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    To je zase přehlídka malosti a mindráčků tady.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MARINNE: Uplne nevim co ma jeho otec spolecnyho s tim co jsem sem daval za video :)..Nikde se neprokazalo ze by dal Bilzerianovi nejaky prachy..naopak treba Mark Wahlberg a jini herci/bohati businessmani potvrdili ze hrali a prohrali s Bilzerianem o celkem velky pokerovy sazky (miliony dolaru)...tusim ze produkoval i nejaky filmy...investoval do bitcoinu kdyz byl 2000 dolaru (coz i hazel na instagram) a ted ma 60% v marihuanovy firme ignite..takze pokud nekdy v mladi od otce precijen neco dostal...dokazal to tak 30x rozmnozit zatim...Coz neni spatny - https://www.thecannabisinvestor.ca/...ite-us-will-pursue-concurrent-financings-of-up-to-150-million/ ...Sympatak nevim..Me osobne prijde dost osklivej a navic je hrozne malej...ale zivota si uzivat umi..:))
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    KOUDY: to je ten, co udajne zbohatol hranim pokru kym jeho otec je usvedceny zo sprenevery, pricom vacsina penazi niekde nenavratne zmizla? Jo, sympatak od pohladu :)
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    Okem objektivu před okem punčochy aneb nevim, kam s tím.

    MICKI
    MICKI --- ---
    MART1NKA: Promiň, možná jsem zvolil špatný směr směr reakce.
    Smysl byl, že když srovnáme své polovičky se skutečnými podobami "hvězdiček" z časopisů, tak není moc co odlišit.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MICKI: Neviem teraz, na čo konkrétne odpovedáš. No vyretušovanú instagramerku ani jej fotografa vedľa seba nemám.
    MICKI
    MICKI --- ---
    MART1NKA: Ono když se to vezme v obráceně - kdo z nás nemá něco podobného vedle sebe?
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ZUZKAOU: To vídam často a ešte v kombinácii so športovým oblečením, ideálne šedými teplákmi a nadváhou.
    Akože slečny baví sa maľovať, ale o zvyšok tela sa nestarajú.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    MART1NKA: Tak to dneska bezne delaj grafici modnich casopisu i fotografove zejo...ale bejt treba tady jako fotograf by vetsine chlapu asi nepripadalo uplne blby

    Dan Bilzerian on Instagram: “Wouldn’t this be a great place for a music festival”
    https://www.instagram.com/p/Bxeis4yncYf/
    KALIPH
    KALIPH --- ---
    TOFI: Čest jeho památce!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GIINGGER: hele dneska jsem jela v metru se slečnou co měla full instagram make-up, ovšem tak tři, čtyři roky starej - housenkový obočí, růžový stíny a hnědorůžovou rtěnku. A navíc ještě teda velmi neomylně zvolila barvy, které ji strašně, ale strašně neslušely. Bylo to vlastně smutný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam