• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    DIVER
    DIVER --- ---
    1MALALISTICKA: ano, "hodí ti to první odkaz". jinými slovy - musíš hledat odkaz. navíc odkaz "jezero milada", jinak mě to na prvních místech odkazuje na film, bistro a barák.

    nic, v poho, jen jsem chtěl trapně popražácku upozornit, že za Holešovicema už to moc neznáme :) ale obávám se, že jezero Milada by na slepý mapě republiky ukázali nejspíš jen jen Ústečáci a Tepličáci... a navíc zrovna fakt, že meloun vyrostl v severních Čechách, je v tomhle případě docela podstatnej.

    tak jsme si to už řekli a kašlem na to :)

    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    DIVER: dobře, to chápu. Ale hodí ti to první odkaz, když to hledáš a jen sem se pozastavila nad poznámkou, že pragocentristy by vůbec mohlo napadnout, že se jedná o Miladu pražskou.
    A je toho zajímavého dost, třeba projekt Fakulty stavební ČVUT.
    DIVER
    DIVER --- ---
    1MALALISTICKA: ale jo, ok, to je jasný i pražákovi :) já jen, že když už někdo (sry MILIS::) někam hází místo, kde v česku překvapivě vyrostl u vody meloun, měl by to upřesnit trochu jinak než "milada". sám jsem si to musel dohledat, nesedím u nyxu s encyklopedií v ruce :)

    notabene, když se každej, komu jen na třicet, o tom jezeru v zeměpise ani učit nemohl! :) přitom je zajímavější (opět sry MILIS: :) než ten meloun*:

    "Náklady na rekultivační práce dosáhly 5 miliard korun. Toto jezero bude po dobu cca 1. poloviny 21. století druhým největším severočeským jezerem (po jezeru Most) a třetím největším v Česku vůbec (po jezeru Medard). Jezero Milada je první velkou vodohospodářskou rekultivací v Česku – jako takové se tudíž stalo vzorem i pro další obdobné projekty v severozápadních Čechách (Ústeckém a Karlovarském kraji), kde je krajina silně narušena povrchovou těžbou uhlí a je tu do budoucna (kolem pol. 21. století) plánováno vytvoření dalších velkých jezer v jamách po bývalých dolech."

    (*byl dobrej?:)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RANDOM_NIGHT: Chvilku jsem premyslel, co dela agent Cooper vedle Old Shatterhanda....
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    DIVER: z té fotky není úplně těžké poznat, že to není Pražská Milada...
    DIVER
    DIVER --- ---
    MILIS: slušný. ale "milada" je pro pragocentristy úplně jinde a něco jinýho :)

    upřesňoval bych to: https://cs.wikipedia.org/wiki/Milada_(jezero)
    MILIS
    MILIS --- ---
    kdyz se jih posouva na sever... // milada

    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    PFAUST: to je skvělý!!!! :-D
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    RADENA
    RADENA --- ---
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ANTICLOVEK
    ANTICLOVEK --- ---
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    ONASYS: neophyte se prave v te dobe de-facto rozpadli a Obludu pretahli do necroraisers za prislib mesicniho platu a bytu v tom baraku. Zazemi meli prave v ty mistnosti na fotce. Byla to tenkrat docela kauza. vice zde
    ERRTU: Ten gauc zazil dost :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    JANDOS: libi se mi gaucove odkladiste pritelkyn :D
    ONASYS
    ONASYS --- ---
    JANDOS: nr. byli n00bove, nejlepis CS squad ty doby byla parta v neophyte okolo obludy
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    EVILMIND: Uz se to tady probiralo minimalne dvakrat. On se venuje herectvi, nepochybne se stara jen o svou vizaz, coz ho urcite stoji more casu a penez. Ona se herectvi uz nevenuje, je o pet let starsi, venuje se drogove zavislym detem, myslim... a i u nej se daji najit ne uplne lichotive foto, kde je proste starej.

    A Courtney Cox je napichana botoxem, az to boli, na to, ze ji je 55, vypada jak z muzea voskovych figurin.. i kdyz obliba umelych lidi je vysoka, davam prednost prirozenosti :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVZENECEK: no, zjevne ne kazda herecka starne stejne dobre :)

    SQUATBOSS
    SQUATBOSS --- ---
    Po 2 měsících ve food trucku bez cvičení :-D sorry za kvalitu

    SOPHINKA
    SOPHINKA --- ---
    Záchrana rodinného pokladu.
    Provedl http://www.andreasfachmann.cz/design_and_restore.html

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RENDALF: tak nějak jsem to myslel, ja, jako levák, jsem takhle nikdy nemohl hrát a nebyl jsem špatnej :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam