• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    DROOPI
    DROOPI --- ---
    DRAGON: se pletes ja si to myslel taky, ale tam hral mladej Hrusinsky :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOFI: ten tvuj nick k tomu :-)
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    TOFI: Vypadá lépe než Ruda dneska:)
    TOFI
    TOFI --- ---
    Stránská z Discopříběnu...
    pred

    a po
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SITH: kamarádství, kde hrajou šachy oba za bílé :)
    SITH
    SITH --- ---
    několik desetiletí trvající přátelství mezi Arnoldem Schwarzeneggerem a Franco Columbem. Zatímco první hrál hlavní role a stal se hvězdou, druhý si střihl aspoň pár menších rolí, např. zvěda v Barbar Conanovi nebo prvního terminátora, který přepadne základnu, kde se ukrývá Kyle Reese v jeho flashbacku



    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    Sorry za velikost.



    BETA_BOB
    BETA_BOB --- ---
    AVATAR:
    Doba gumových medvídků přilepených na tváři borga :)
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    BETA_BOB: holt uz neni doba chromova, nybrz je doba karbonova :)
    BETA_BOB
    BETA_BOB --- ---
    GREATDRAKE:
    Bohužel ten nový implantát vypadá jak nějaký kus lívance, který se jí přilepil náhodou na obličej. Tedy podle mého vypadal původní implantát lépe.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    77WHITE: jeste to mohli zaplnit skladkou a na vrsek do 0.5m vrstvy z nejake stavby dalnice vytezene hliny vysazet smrkovou monokulturu :))
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Hrneček z Maříže - značně neumělý, ale můj

    DIVER
    DIVER --- ---
    BURAN: "Asi tezko se bude rekultivovat zatopenim tam, kde je voda nedostupna."

    možná se budeme všichni divit! :))

    "Moře od Kadaně po Teplice. To je provokativní vize moře na severu Čech. Její duchovní otcové tvrdí, že to myslí vážně. Stačí prý natáhnout trubky a slanou vodou z Baltu a zatopit krajinu, kde se odtěžilo uhlí."

    Moře od Kadaně po Ústí nad Labem, takový je kontroverzní nápad severočeské iniciativy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/...kovy-je-kontroverzni-napad-severoceske-iniciativy_201209280053_imoravcova

    ale zase jako v zemi, která jednou jistojistě propojí kanálem Dunaj-Odra-Labe Evropu s Čínou, je možný všechno :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    MARASAN: Ono s obri dirou v zemi se toho o moc vic delat neda. Nicmene, ano.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    77WHITE: neni to levny, ve srovnani s vytvorenim kulturni krajiny je to porad levnejsi - jak na zdroje tak na cas. Ja proti jezeru nic nemam, naopak mi v CZ jezera chybi, takze jsem rad, ze podobny vznikaji. Tezba kazdopadne zpusobuje extremne drahy skody na ovzdusi, na krajine, na zdravi a vetsinu nakladu plati spolecnost, nikoliv tezari.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    MARASAN: Predstavujes si to moc jednoduse, rekultivace na jezeru neznamena, ze jen otevres kohoutek. Stoji to desnej balik. Musis sanovat znecistenou pudu, pracovat s okolni zeleni, planovat vyvoj uzemi na desetileti dopredu, delat neco s tou nove vzniklou vodni plochou... podivej se za severni hranice k nemcum, jak “jenom” zatopili uhelny povrchovy doly a kolik ta sranda stala.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SULTHAN: To já ale vím. Stát tam taky nejvíc vytěžil, že. Jen jsem reagoval na zdejší příspěvek.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    JAKE_UP: Doporučuji si zjistit, kdo vlastně těch X miliard za rekultivace platí. Možná tě to překvapí, ale je to stát. Technicky vzato na to má speciální fond, který by se měl plnit z nějakých odvodů od těžebních společností, ale pokud se nemýlím, tak těch peněz tam tolik není.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam