• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    XMEDA: kouř z kompu umyješ, brno z debila ne.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    GREW: CDR: notasy kuraku co kouri i doma/v kanclu jsou peklo.. po nejakych 5-6 letech kdyz to tak nekdo ma doma, zere nad tim, kouri, chrchle na to.. mnam
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Musel jsem si to dohledat

    Proč? (1987) | Zajímavosti | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/8553-proc/zajimavosti/strana-2/?type=film
    Ve filmu se po dlouhé herecké odmlce objevil v roli právníka u soudu Ladislav Jakim, herecká hvězda z éry české nové vlny. Herectví opustil právě kvůli této profesi. Na plátno se vrátil po 16 letech.



    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Hele a co kdyby si každej vypadal, jak chce? Kdo je blbej, je blbej, jeho život, jeho boj. Řekl bych, že člověk má dost svejch starostí, než aby řešil image/zjev jinejch. Pochopím, když je to někdo blízkej nebo na druhou stranu třeba milovaná celebrita, ale na netu jsou kvadrilióny magorů, který nemá cenu řešit, navíc do jejich života člověk nevidí a neví, čím si prošli. Je mi jasný, že tohle auditko se tím tak trochu zabejvá, ale na nějaký psychologický posudky bych se tu fakt vykašlal.
    Jenom takovej nápad...
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SALVATOR: Já to tu zase tak pečlivě nečet, jen jsem se chtěl navézt do tlustejch lidí.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Hehe, zrůdně vyžraná bytost je v pohodě, protože miluje sebe sama a nepodléhá tlaku okolí na ideál krásy a #zanormalniholky, ze jo. Ale přifouklý kozy a rty jsou prostě fujky, fujky a je tam asi nějakej velkej psychickej problém.
    BERRY
    BERRY --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MADIETTA: pravdu díš. stejne je to u me vse jen touha po eliminaci INCELů masovým nasazením fembotů
    KVINKUNX
    KVINKUNX --- ---
    VON_GILOTINE: "ale tak, co ja vim o dusich, co prahnou po jinych oblicejich. me by sebenenavist zadna plastika nezmenila."


    ZUZKAOU " snaha zbavit se vlastní sebenenávisti vnějšími prostředky, která prostě nefunguje"

    Však v tomto jste zajedno.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VON_GILOTINE: tak se raduj ze své hodnotné mentální agility a na zastydlý plebs pohlížej shovívavě, oni si nepomůžou. :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MADIETTA: a prave v tom mi neprijde nicim zajimave davat na odiv, ze jsem ustrnul pred 40 lety. premahat tendenci vlastni mysli ustrnout na tom co uz bylo mi prijde mnohem hodnotnejsi vyzvou. stejne jako se clovek trochu branil adopci homopary atd.. atd.. a nebo jako cronenberg, brat kazdou tuto novou variaci jako vyzvu k tomu ji posunout mnohem dal a tim hlodat starou dobrou otazku co je jeste humanita a co uz ne
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MADIETTA: jo, tetování je najednou alrájt, ale jak si vezmu ponožky do sandálů, tak se seběhne módní policie z půlky kraje!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VON_GILOTINE: ber to tak, že se ty hranice pořád mění, posouvají a přelévají - před 50 lety bylo třeba nemyslitelné, aby žena měla jakékoli tetování, dneska už pomalu nenajdeš nepotetovanou mladou holku. Z chlapů měli tetování jenom příslušníci řekněme spodních vrstev, dneska ho mají i vrcholoví manažeři. A tak podobně. Pořád ale narážíme na nějaké nepřekročitelné limity v tom, že většina z nás má v sobě jaksi zakódováno, co nám připadá esteticky příjemné a přijatelné, a když to za ten limit zajde, už se to neshledá s příznivými reakcemi. Imaginace ne-imaginace.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MADIETTA: souhlasim. jen plnim svou roli, rekneme, anti- [ HOWKING @ Bulvární nora 2nd generation •Někdo platí peníze za to, že chodí do tmy.#Eskapáda ] pac mi asi ty tmářské tendence dokazující slaboduchost a neimaginaci pijou v pondeli krev.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VON_GILOTINE: a však to právo mají - do určitého limitu. Ale když to zajde za určitou hranici, tak už to většinové společnosti přestane připadat normální, sestimsmiř. ;-)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    BERRY: jako brejle mam a vlasy mi taky odchazej, nevim jak bych to vyvratil. o sociologii nemluve!
    BERRY
    BERRY --- ---
    ZUZKAOU: pokousal Hampl :D :D :D
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ZUZKAOU: pokud je v tomto nase nedorozumeni, tak je to ok, je to jen nedorozumeni.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VON_GILOTINE: kousl tě hampl. Nikdo tady neklade rovnítko mezi plastiku a mentální nemoc.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam