• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    MILIS: Nejzajímavější pro mě je ten Dům u Kamenného zvonu, to jsem vůbec nevěděl že předtím vypadal takhle.
    MILIS
    MILIS --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CDR: jj, Buffalo Soldiers je naprosto libovej film :)
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    CDR
    CDR --- ---
    FRK_R23: to je mocný vojenský narkolejboj film :D
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    CDR: to vypada dobre a neznam to! Dik :))
    CDR
    CDR --- ---
    TOOMIX: jak si mohl zapomenout na legendární (pro mě scéna, kdy herákem sjetí vojáci tankem zničí půl města patří mezi legendární) https://www.csfd.cz/film/12939-ukradni-co-muzes/prehled/ :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Kukám na poslední trailer na Jokera a ten herec mi byl nějaký povědomý. A taky že jo!

    8mm (1999)


    Gladiátor (2000)


    2019 z Instagramu ( https://www.instagram.com/p/BnzF1teH-yK/?utm_source=ig_embed )
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    XMEDA: kouř z kompu umyješ, brno z debila ne.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    JAKE_UP: My zrůdně vyžraní ti děkujeme, tu máš klíčenku a zas běž.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    GREW: CDR: notasy kuraku co kouri i doma/v kanclu jsou peklo.. po nejakych 5-6 letech kdyz to tak nekdo ma doma, zere nad tim, kouri, chrchle na to.. mnam
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Musel jsem si to dohledat

    Proč? (1987) | Zajímavosti | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/8553-proc/zajimavosti/strana-2/?type=film
    Ve filmu se po dlouhé herecké odmlce objevil v roli právníka u soudu Ladislav Jakim, herecká hvězda z éry české nové vlny. Herectví opustil právě kvůli této profesi. Na plátno se vrátil po 16 letech.



    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Hele a co kdyby si každej vypadal, jak chce? Kdo je blbej, je blbej, jeho život, jeho boj. Řekl bych, že člověk má dost svejch starostí, než aby řešil image/zjev jinejch. Pochopím, když je to někdo blízkej nebo na druhou stranu třeba milovaná celebrita, ale na netu jsou kvadrilióny magorů, který nemá cenu řešit, navíc do jejich života člověk nevidí a neví, čím si prošli. Je mi jasný, že tohle auditko se tím tak trochu zabejvá, ale na nějaký psychologický posudky bych se tu fakt vykašlal.
    Jenom takovej nápad...
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    SALVATOR: Já to tu zase tak pečlivě nečet, jen jsem se chtěl navézt do tlustejch lidí.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Hehe, zrůdně vyžraná bytost je v pohodě, protože miluje sebe sama a nepodléhá tlaku okolí na ideál krásy a #zanormalniholky, ze jo. Ale přifouklý kozy a rty jsou prostě fujky, fujky a je tam asi nějakej velkej psychickej problém.
    BERRY
    BERRY --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MADIETTA: pravdu díš. stejne je to u me vse jen touha po eliminaci INCELů masovým nasazením fembotů
    KVINKUNX
    KVINKUNX --- ---
    VON_GILOTINE: "ale tak, co ja vim o dusich, co prahnou po jinych oblicejich. me by sebenenavist zadna plastika nezmenila."


    ZUZKAOU " snaha zbavit se vlastní sebenenávisti vnějšími prostředky, která prostě nefunguje"

    Však v tomto jste zajedno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam