• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    DASHA
    DASHA --- ---
    JANDOS: ja nejdriv myslela, ze to druhy je vyfotosopovanej Babis
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    JANDOS: tl;dr
    Muze mi nekdo jen ve zkratce rict, proc ma na sobe Babis paruku?
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    Taky se tu musím pochlubit.. Komplet nové štíty + okna a zrušený balkon. = )
    Před:

    Po:
    DREDKKA
    DREDKKA --- ---
    Jedno před a po z domova
    Pardon za velikost foceno z telefonu



    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MART1NKA: when i was 8 i had a crush on them................. now im gay
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    The Cheeky Girls: how we made Cheeky Song (Touch My Bum) | Culture | The Guardian
    https://www.theguardian.com/...?fbclid=IwAR22zG5W8tR6u5zlHbF-sE3k8qcW5MzG2V7TGdFiOtYJg905duyEfGMHYJI

    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Cheryl Strayed doopravdy vs. Reese Witherspoon ve filmu Wild

    3
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    TOOMIX:

    tady ještě jedno před, jeho hodně zajímavé období a performance, víceméně teď už řekněme promo k filmu I'm Still Here, kdy si celý svět nebyl úplně jistý, co že to sakra vyvádí?? každý měl svoje teorie, ale nikdo, ani žádná media si nebyla jistá, co se ve skutečnosti děje. originální full time acting, kdy oblbnul velkou část hollywoodu a filmového světa.) skvělej herec..

    Joaquin Phoenix - Late Show with David Letterman (CZ Subtitles)
    https://www.youtube.com/watch?v=4OvXyFvVj2c


    vysvětlení:
    Joaquin Phoenix Return visit on David Letterman show (sept 22 - 2010) HD 1080p
    https://www.youtube.com/watch?v=97pPMzESi6s
    AIRO
    AIRO --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JAKE_UP: taky sem si při čtení pomyslel, jestli je ještě pořád řeč o dřezu :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    LAETATIO: V něčem těch 10 cm rozdílu zcela jasně cítíš!
    SITH
    SITH --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    77WHITE: jj, napsal sem to jak curak, pravdu dis. prijde mi to proste problem na urovni dvere od lednice otvirajici se na druhou stranu.
    mi zase mrda kdyz ma nekdo zachod 3/4m vysoko
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    VON_GILOTINE: No ne ze by nebylo fajn si zaoponovat, taky to obcas delam, ale v tomhle mel ten puvodni prispevek pravdu. Patri to mezi zakladni ergonomicky pravidla pri navrhovani. Jasneze ale clovek prezije cokoliv:)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ja jako pravak oddendavam tam kde je odkapavac a je mi uplne jedno esli je vlevo ci pravo. takovy omezeni mit v hlave musi bejt fakt predchozi vyvojovej stupen neschopnej spojit si ruce se zrakem.
    delate jako kdyby to bylo na urovni rizeni vlevo tvl. lol.
    ASNEK
    ASNEK --- ---
    sice to nie je tak uplne pred a po ale ma to ten klasicky verzia vlavo verzia vpravo format ktory tu ma celkom uspech

    Homer, Katrin and Janine Eat Their Way Through New Orleans
    https://www.youtube.com/watch?v=pKBgOrYbRLE
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    LEENVECKA: já jakožto levák mám dřez s odkapávačem doleva, odkládám doleva a přijde mi to normální.
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    LEENVECKA: i jako pravák odkládám doprava, ale tady nevidím prostor, abych levou rukou vůbec pohnula... 10 cm se zdá jako málo, ale udělá leckdy obrovský rozdíl.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    JAKE_UP: ze ikdyz myjes nadobi nebo delas treba zeleninu tak pracujes levou a pravou rukou odkladas do prava ... mela jsem podobny umisteni (ok u ty levy strany tam bylo cca asi 10 cm mista navic) v byvalyho 1 a fakt mi to nevadilo ... i ted co mam drez uprostred linky tak levou stranu skoro nepouzivam.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    LEENVECKA: V čem přesně?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    SALVATOR: jo, sorry, ta se mi předtím vůbec nenatáhla. mažu se.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam