• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MALATI
    MALATI --- ---
    MELDA: To jsem si ani nevšimla!!!!! !!!!!! !!!!!!! !!!!!! (Sorry jsem na pokraji zhroucení)
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    MALATI: ufff, to je šílený... a hnusný. Pochybuju, že se jim to podaří uvést do původního stavu, strhla bych jim to z kauce :(
    MELDA
    MELDA --- ---
    No ja jsem zvedavej spis, jak zpet natrou to kovani :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KATIA: tak je potřeba si zabydlet hnízdečko :-D
    MALATI
    MALATI --- ---
    KAMIONG: asi si mysleli, že je to známka punku...
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    MALATI: chápu, mně nájemníci natřeli linku černým autolakem, takže byla cítit už v chodbě.
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    MALATI: Ty blaho. Tak to by mě vezli. Ještě ta zrůdnost za linkou a na lednici. Proč.
    KATIA
    KATIA --- ---
    MALATI: normálně bych jim nabidla cenu a at si to odvezou...a nebo tiptop původní stav. To jim muselo hrabnout se s tim takhle predelavat v najmu...
    MALATI
    MALATI --- ---
    ATUARFIK: :D :D :D
    ALARIK
    ALARIK --- ---
    MALATI: to je na náhradu škody, rovnou bych si to vzal z kauce, případně ať ti zaplatí novou (původní) kuchyň ...
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    MALATI: Jsi mírná. Mně tohle udělat, neměla bych tam tu předponu "sebe".
    MALATI
    MALATI --- ---
    MALATI: Absolutně ne...
    MALATI
    MALATI --- ---
    LEONKO: Abslutně se. Měli povolení na stěny - malovat, tapetovat, vrtat dle libosti. Tohle je pro mě šok.
    PREDSEDA: To je naštěstí prej jen samolepka.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    MALATI: Koukám že ti taky vyměnili desku a obložení za ní.
    MALATI
    MALATI --- ---
    V rámci terapie to dávám i sem a jdu se vybrečet. Moji nájemníci musejí narychlo odejít - vzhledem k tomu, že byli naprosto bezproblémoví a vždy zavčas platící, nemám problém je pustit hned. S čím mám ale problém je to, že mi kuchyňskou linku z mořenýho dřeva (stáří 10 let) natřeli na barvu hořících zvratků. Prý ji natřou zas na zeleno, ale dost se bojím, že to bude opět katastrofa. Jsem na sebevraždu.



    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Rekl bych ze nejlepsim zpusobem jak nalozit s odpadem je jej pokud mozno neprodukovat. Kupovani hnusnejch vyrobku ktery nikdo nepotrebuje je presnym opakem tohohle principu.
    SITH
    SITH --- ---
    RSZ: tak jistě, nic nového pod sluncem to není. Ten text jsou ale fakta a napsal jsem jej sám, takže to není žádná káva s příběhem, ale obyčejný výroba z recyklace
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SALVATOR: Jj, ja chvili premejslel jestli tam ten tag dala ponevadz sice nerozumi co znamena ale zni to cool, jak se zda mel jsem u prvniho dojmu zustat. Tjo, pondeli :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GEISHA: On možná jen špatně interpretoval to /irony off/, protože si to dala nakonec, takže to pak vypadá, že všechno před tím "tagem" bylo /irony on/. Je pak jednoduchý vnímat to jako kousavou poznámku a ne vážně míněnou žádost ;)
    JANDOS
    JANDOS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam