• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SITH: jaka je cena a vydrz tech kartacku/stetin?...at je to srovnani kompletni?..Takhle je to jak kdybys hodil obrazek auta a kola, kde slapes sam :)
    DARJUSHKA
    DARJUSHKA --- ---
    SITH: ano, nevidím progres v náhradě štětinek, to je jediný na co jsem se ptala:-) a je vtipný, jak si všichni automaticky myslí, že jsem "eko" člověk, přitom já se ptám jako polymerní chemik, protože mě to profesně zajímalo, každopádně díky za reakci
    ITCHYHEAD
    ITCHYHEAD --- ---
    SITH: az se jednou budou na telo madla nasazovat hlavy se stetinama, tak to bude teprva pekne.
    SITH
    SITH --- ---
    DARJUSHKA: hele, lidi si čistili zuby dávno před vynázelem plastu a fungovalo to, zaprvé, a zadruhé, pokud nevidíš žádný progres mezi full plast vs papír/bambus/nylon6, tak už nevím :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DARJUSHKA: těžiště bych viděla ve zdravých dobře vyčištěných zubech. Bez brčka se dá žít, bez zubů leda s brčkem ;)
    DARJUSHKA
    DARJUSHKA --- ---
    SITH: Tak nylon je polyamid, což je plast, takže zatím žádný progres v tomto
    SITH
    SITH --- ---
    DARJUSHKA: bývá to Nylon4 nebo Nylon6, ale pro více detailů doporučuji googlit
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    DARJUSHKA: Ty jsou z pravýho prasátka.
    DARJUSHKA
    DARJUSHKA --- ---
    SITH: A ty štětinky na tom bambusovém nejsou plast? Ptám se proto, že jsem vždy viděla jen "eko" kartáčky s plastovými štětinkami...
    SITH
    SITH --- ---
    plast/plast
    recyklovatelný papír/bambus



    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    THEODORT
    THEODORT --- ---
    MALATI: ty tu přestavbu museli plánovat když měli vkus a cit zrovna dovolenou
    ELIS
    ELIS --- ---
    Zjistila jsem, že za zjednodušením loga v roce 1972 byl můj oblíbenec Victor Vasarely. Tak to sem dám komplet.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Před a po v jednom...

    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    MALATI: koupili jsme dům. Hledat nájem se třema psama v Praze se nám už nechtělo. Zvlášť když nám realitka neprodloužení smlouvy oznámila 14 dní před jejím vypršením... Ale rozhodně díky za nabídku :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---




    "We Can Do It!" – Meet the Woman Who Inspired the Famous Wartime Propaganda Poster in World War II ~ vintage everyday
    https://www.vintag.es/2018/02/we-can-do-it-met-woman-who-inspired.html
    MALATI
    MALATI --- ---
    LAETATIO: Nechceš jít bydlet ke mě??? Byt je nádhernej, teda ehm kromě kuchyně....
    Ta skříň fakt vypadá skvěle...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MALATI: V tom pripade bych se tesil na novou kuchyni, ne? A tim nemyslim samozrejme necim natrenou, to neni uvedeni do puvodniho stavu. Jednou natreny drevo uz se lazurovat neda. Pracovni deska se taky zachranit neda, takze vysledek bude nakonec tip top.
    LAETATIO
    LAETATIO --- ---
    MALATI: ty kráso, fakt zírám. Když vezmu, jak my po sobě i malovali, aby zůstal byt tip ťop... Btw. dvě skříně jsem taky natírala, ale ptala jsem se hned při podpisu smlouvy, jestli je to možný.

    A abych nebyla zcela OT - šlo o skříně vpravo


    a jedna z nich po natření - tady vlevo

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MALATI: Spis to vypadalo jako kdyz vemes krumpac a nadelas do nekolika zdi asi tak 40 der velikosti kelimku od piva :D :D

    Tu linku by si asi meli odkoupit a nechat.. jim se to libi a ty to takhle, nebo nejak pretreny stejne asi nehces :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam