• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    NOIK
    NOIK --- ---
    VOLVER: před lepší
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    MADIETTA: zeleny mor! co by tam melo byt aby to bylo spravne?
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VOLVER: dlažba, holá tráva a tújky. Congrats.
    VOLVER
    VOLVER --- ---
    Z vlastni zahrádky.

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    V__M: od francouzske Marion jsou supr kousky
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    PREVRACENY: Byl to dobrej vtip!
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    V__M: .. vždyť je to pecka!!! (Obojí).
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    HEJSEK23: Ne, byl to právě vtip, aby to nebylo vysírací.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PREVRACENY: tyvole fízle tentokrát mě ten tvůj kreténismus rozesmál až k slzám
    ...trošku ve mě hlodá jestli ty sis jen nedělal srandu, ale to mi přijde jako blbost co ty můžeš vědět o ironii..
    Pro můj klid, myslels tu otázku o té velikosti vážně? Dík
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    KOPRETKA: Co je špatného na té velikosti? Jako, mohlo to byt o pár čtverečných metrů větší, ale že by ses za to musela omlouvat?
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    KOPRETKA: se omlouvám za velikost.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Tak jedno moje po a před.
    Ještě to není úplně dodělané, mám to na sebe teprve měsíc napsaný a docela daleko, ale až přijedu příště mám kde spát, kde vařit a vůbec zázemí na zřízení kadibudky připraveno.



    V3S
    V3S --- ---
    GECKO: to da rozum ... vzdyt ta nachodska / chlumecka je i na mapach z 19. stoleti a kolem ni vyrostly pocernice
    GECKO
    GECKO --- ---
    TABBY:
    AGENTCOOPER:
    TABBY: Technická, fotky nejsou dělaný z úplně stejnýho místa a navíc klame i optika fotoaparátu. Na novodobé fotce stojí fotograf zřejmě na lávce přes Chlumeckou ulici u metra Černý most, na staré fotce je ale víc vlevo, a zřejmě blíž, odhadem někde na místě stávajícího parkoviště před Makrem... Výrazná budova cca uprostřed snímku vpravo od kostelní věže je chvalská škola a pokaždé se na ni hledí trochu z jiné strany. Stávající Chlumecká ulice je na starém snímku zcela vpravo. Soudě podle vzhledu chvalské školy a traktoru na poli odhaduju starý snímek na cca konec 60. let.
    TABBY
    TABBY --- ---
    AGENTCOOPER: Fotky jsou ze stránky Horní Počernice, konkrétně https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2414124548872526&substory_index=0&id=1384903225128002 Je tam kontakt na autora, můžeš se optat.
    TABBY
    TABBY --- ---


    Na té čb fotce jsou jahodová pole...
    QUED
    QUED --- ---
    CLOWNZEPPA:
    HERR_FLICK:

    Není to před a po, je to inspirace jedním díle pro dílo druhé. A jediné praktické využití (tady jde však spíš o styl) je možnost nechat bydlení v kempu s roztahaným nádobím a jet 'valníkem' na výlet.
    APRILMOUSE
    APRILMOUSE --- ---
    Mám takový nejasný pocit, že jsem tu flašku neměla mýt v myčce :)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    CADDY: aha, sorry, necetl sem
    CADDY
    CADDY --- ---
    DRAGON: to jsme tu uz resili v souvislosti s temi defletkory...natahne, proto se u kombiku vyvadi vyfuky za zadnim kolem a ne pod naraznik, ale tyka se to spis novejsich
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam