• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    BLOWUP: hele ja jsem tam prestupovala tenhle rok v dubnu dvakrat z busu na vlak a dost se mi tam libilo. Zachodky novy a hezky cisty. Hala vevnitr pekne svetla a velka. Podchod k vlaku taky dobre vymyslenej (hala se da na noc zamknout ale schody/vytah na nocni vlaky je stale pristupnej). Takze za me jo.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    V3S: takhle hnusny veci bejvaj vetsinou uz postaveny
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    Pomník rudé armády, Bulharsko

    V3S
    V3S --- ---
    tak ono uz je to skoro tri roky postaveny, mel bych se tam nekdy zase zajet podivat ;)

    Malé a chudě vybavené. Nádraží za miliardu v České Lípě čelí kritice - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...ybavene-kritici-nove-nadrazi-v-ceske-lipe.A170113_082841_liberec-zpravy_jape
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    LEDGE: zabils.
    LEDGE
    LEDGE --- ---
    V3S: Vzhledem k těm popelnicím co tam nechali na reprezentativní fotku bych řekl, že už je to hotový.
    V3S
    V3S --- ---
    TABBY: a uz to zacali stavet nebo je to vlhkej sen ve photoshopu? ;)
    TABBY
    TABBY --- ---
    Nadrazi v Ceske Lipe (dalsi info)

    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    PREDSEDA: Nope
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    FATBOZZ: Zafoda Bíblbroxová?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    DRAGON:
    Další iterace

    Lily & Chloe (@lilyandchloeofficial) • Fotky a videa na Instagramu
    https://www.instagram.com/lilyandchloeofficial/?hl=cs
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    DRAGON: tak on si platil odsku a ta se propadla... cssd mu na ruku jit nechtelo, tak musel zacit resit sam...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DARKSUN: vsak on by ho nekdo nad tou vodou podrzel, toho se nebojim. Manus manum lavat. A v Ceske republice tohle plati dvojnasob.
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    ZUZKAOU: pac to neovladat shora, uz by byl vysetrovanej a zavrenej...
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    NJAL: jenže on si myslel, že Von Gilotine je holka :)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    ZUZKAOU: No protoze Francie vydava uprchliky.. a v okamziku kdy nebude u moci a skrtit vnitro a spravedlnost tak po nem pujdou. kdyby mu dal Zeman nebo nekdo plnou imunitu na cokoliv co kdy spachal tak by mozna odtahl o zemi dal
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    DRAGON: Tak zas za 15 let!
    NJAL
    NJAL --- ---
    Spis zacina sharpeiovatet.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    DRAGON: a nebo homeopatika na křivdu křiví ksicht.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    ZUZKAOU:
    MALKUS:
    KASUMI:
    No hlavně proto, že teď už by místo Francie odpočíval na Borech
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ZUZKAOU: tím to není, zase vyvozujeťe špatné závěry a nějaké tie vaše domneňky, paní redaktorko. Marek má složku od mého doktora a může vám kdykoliv odpřísáhnout, že mam specialňé ňemoce pokožky a ta se takhle projevuje. Však si to zkusťe, tu nemoc miť, pak mi něco vyčitejťe. Ale já nemám čas na léčbu, já tu makám pro ty obyčejný lidi. Pro vás všetky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam