• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    PALEONTOLOG: v ramci klubove konvence...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TABBY
    TABBY --- ---
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    PREDSEDA: Ne nutně, ale tipoval bych verzálkama psanej rozkaz následovanej mezerou a za ní pěti vykřičníky (na což ostatně dodnes leckde narazíme, že jo)...
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    ELIS: A počítám že v 90. letech tam visela propisovačkou psaná cedule "Jděte do prdele"
    ELIS
    ELIS --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---




    Russians Recreate Famous Paintings And Have Much Fun - English Russia
    https://englishrussia.com/2019/11/06/russians-recreate-famous-paintings-and-have-much-fun/
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    DIVER: zas tolik práce to nebylo. já to mám hned :)
    DIVER
    DIVER --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: takový práce a přitom... :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    našla jsem na půdě starou kostku (40 let) už bez samolepek. tak jsem šla do OBI...
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JIMX: hm, to nevim, ale kazdopadne jinak ;)
    JIMX
    JIMX --- ---
    BLOWUP: chápu, ty bys to udělal prostě líp ... :-)
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    BLOWUP: tak ono nadrazi v lipe neni "nekde v horni dolni". Je to zeleznicni krizovatka, o kus dal je velka historicka budova puvodniho nadrazi. Tuhle novou budovu postavili bliz k mestu misto nejakeho skladu. Umisteni te budovy je hrozne fajn u parciku, ktery nebyl nijak extra vyuzivany a ted si to vylozene rika o pohodicku ve stinu pri cekani na vlak. Vzhledem k okoli mi ta budova prijde v pohode, vybavena je jednoduse a hezky.
    V__M
    V__M --- ---
    Americký malíř Ron Donoughe použil jako předlohu ke své nejnovější olejomalbě jednu z mých fotografií.
    Tak prej až přijedu do Států, zve mě na večeři..
    Víc předloh zde: https://www.industrialnifotografie.cz/blog/predloha-126.html

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    JIMX: mě to taky nijak neuráží, to víc kvetu ze zastávky střížkov a kotase vůbec, která je fakt šílená a stála 1,6mld
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JIMX: i „obycejna kostka“ se da udelat dobre nebo blbe, pricemz navic nikde zadnej pozadavek po „obycejny kostce“ nezaznel.

    Kdo stavi, znasilnuje tim vsechny kdo se na to co postavi musej koukat, tudiz by byla jednak urcita pokora na miste, a krome toho by se nemel divit ze mu na to ten nazor nekdo rekne. To vim jako architekt opravdu celkem dobre.
    JIMX
    JIMX --- ---
    a kdyby z toho udělali obyčejnou kostku, tak zase budete nadávat, že je to obyčejná kostka ... ty tvary, co to má, mě fakt pro nádraží nijak nedráždí ani neuráží ... nevím, co furt chcete ... akorát tak furt něco kybicovat, co?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    CERNAAMODRA: V sirsim vyznamu samozrejme souvisi vsechno se vsim, ale abych udelal svetlou halu nebo fungujici podchod nemusim nekde v horni dolni zkouset tvary hnusny jak prdel jenom proto abych byl originalni - nota bene u neceho tak utilitarniho jako nadrazi pro lokalky.

    Architektura je dobra tehdy, kdyz se nesnazi na sebe bezduvodne upozornovat, v tom se nelisi od vseho ostatniho

    O tom ze ta stavba je formalne nezvladnuta dokonce i kdyby pro ty tvary nejaky opodstatneni bylo uz ani nemluvim.
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    BLOWUP: Jakože velikost a světlost haly a promyšlenost podchodu s architekturou nesouvisí?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LEENVECKA: Ja mluvim o architekture, ne o tom jestli funguje podchod nebo jestli jsou cisty hajzly.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    BLOWUP: hele ja jsem tam prestupovala tenhle rok v dubnu dvakrat z busu na vlak a dost se mi tam libilo. Zachodky novy a hezky cisty. Hala vevnitr pekne svetla a velka. Podchod k vlaku taky dobre vymyslenej (hala se da na noc zamknout ale schody/vytah na nocni vlaky je stale pristupnej). Takze za me jo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam