• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    MARASAN: autorské právo říká , že můžeš, ale pouze se svolením autorů
    původní inspirace benzinky zde https://en.wikipedia.org/wiki/Skovshoved_Petrol_Station
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: jak to je v CZ? Muze si clovek postavit kopii stavby nebo ne? Nebo nesmi jen komercni, ale na zahrade si postavit stejnou benzinku jen pro sebe bych mohl? Stejnetak si prece pro sebe muzu usit teplakovku adidas, ne?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    SITH: Skvely! (clap, clap) Ty ne-americky nazvy mest v Americe me vzdycky fascinovaly... https://en.wikipedia.org/...i/List_of_U.S._places_named_for_non-U.S._places#Czech_Republic_(Czechia)
    SITH
    SITH --- ---
    v Oklahomě je město Prague (čte se prejg po anglicku, nikoliv prague), kam jsem si kdysi plánoval výlet při mé služební cestě poblíž.
    Město založili přistěhovalci z Rakouska-Uherska roku 1902, když se otevřela indiánská rezervace pro kolonisty kolem roku 1891. Majitelkou půdy se stala Eva Bárta. Každou první sobotu v květnu jsou zde "Kolache Festival". Z cesty nakonec sešlo, tak jsem jim jen přes email opravil hrubku na zdi :)



    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: Libeňskou stavbu tu hájil podnikatel v cestovním ruchu Richard Bílý, jednatel firem Best tour, Hop on – Hop off nebo Data Autotrans.

    Dalsi typickej devadesatkovej zmrd, kterej jen vari prachy na ukor ostatnich.

    Richard Bílý - rejstříky, události
    https://rejstrik-firem.kurzy.cz/osoby/702766/#osoba_388515
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    pořád klasik (via FB: CiakClub)

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    DRAGON: Níže se vyskytly pochybnosti, tak jsem jen doplnila další znaky, podle kterých to rozklíčovat, to je celé..
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    RUDRA77: a hele, cousin Vinny,
    ale kvůli němu tu nejsem, i když... s Marisou se hádat uměl, to jó! :)
    Marisa Tomei | From 18 To 53 Years Old

    žádnej skandál, jdu jinam ;
    RUDRA77
    RUDRA77 --- ---
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    prekvapeni, lidi starnou
    N_I
    N_I --- ---
    KOHOUT: včera vypadala na vaclavaku jeste 5x hur nez na teto fotce..bohuzel
    KOHOUT
    KOHOUT --- ---
    N_I: buď za dva roky hodně zestárla, nebo je to jen debilní fotka. Odjel jsem s ní pár koncertů a jako bába rozhodně nevypadala.
    KOBDA
    KOBDA --- ---
    BLONDYNKA: jesna ze sester Wachowskis
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    COMMANDER: Ah so, já si to nemohla uvědomit. Díky.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CHEVALIER: psychedelika. slusny smazky by se s tim tak nesraly.
    EZOUN
    EZOUN --- ---
    BALAENA: To je ten zmrd Flus, ne?
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    COMMANDER: v první chvíli mi to přišlo, že má drdol a z něj jí vykukuje Voldemort
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    BLONDYNKA: Aneta Langerová
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    N_I: A co je to teda za bábu?
    N_I
    N_I --- ---
    vcera sem si rikal asi tak pet minut co je to za bábu....


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam