• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: tyvle, betonovy destniky....
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    KULA: aaa mrtvola uz prosakuje :D
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: tam jsem jednou byla a rekla jsem si, ze uz tam nepujdu, obsluha se chovala dost povysene jakoby provozovali kdovijak fancy podnik a pritom jen benzinka, ktera ma hezkej interier, pekny regaly vystlany slamou a trochu jinej sortiment nez jiny benzinky. Zajimavej clanek a po precteni si umim predstavit jaky to maji lidi
    BERRY
    BERRY --- ---
    KULA
    KULA --- ---
    CHARIZMATIK: reálně, můžu dělat bububu, z baráku ho nevyhodí a on až nezaplatí druhý nájem a budou ho vyhazovat majitelé, vyleje na revanš kýbl s chcankama. Krom toho, před pár dny na jeho balkóně uvázala ceduli realitka, že byt je na prodej. Že má potřebu lhát a nestavět se k věcem jako chlap, na to může myslet když chodí spát. Já si zase své energie považuju, tak na co házet perly sviním. A jak říkám, už to neudělal, takže nějaký efekt to i tak mělo.
    Jinak je to další debata a komentář která patří do debat a komentářů! :D
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    staroškolsky bych mu nechal přede dveřmi zapálený pytlík sraček. :)
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    KULA: hele jasný. Já tvůj postoj chápu. Ale to jako, on to bude mít na párku a ty budeš investovat svůj čas a energii do oprav jen proto , že prostě si na něm nic nevezmeš???
    KULA
    KULA --- ---
    CHARIZMATIK: a co si vezmeš na ukrajinci co mu dírou leze palec z fusekle? Slyšel jsem jak mu tam už xkrát běžela pračka a vypadá to, že investoval do nový hadice. Piksla bílé barvy specializovaná na tyhle nehody stála dvě čenta, váleček dvacet korun a já mám dneska dobrou náladu.
    CHARIZMATIK
    CHARIZMATIK --- ---
    KULA: a necháš to jen tak jo?
    KULA
    KULA --- ---
    Před nějakou dobou jsem zvonil na souseda co mě vytopil drobek v ložnici. Žádný nervy, s úsměvem: "zdravíčko, sousede, neměl jste nějakou nehodu? Svět se neboří ale chtěl bych vědět, jestli jste si to ošéfoval aby se to neopakovalo a co s tím mokrým flekem až zaschne uděláme? - Niet, já neměl žádnou negodu a prásknul s dveřma. Asi to byl soused o patro níž...Tak jsem si to teď fixnul v 30 minutách. I když tomu bude třeba dát ještě trochu péče, první pohled dne bude o něco příjemnější.
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    MARASAN: autorské právo říká , že můžeš, ale pouze se svolením autorů
    původní inspirace benzinky zde https://en.wikipedia.org/wiki/Skovshoved_Petrol_Station
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: jak to je v CZ? Muze si clovek postavit kopii stavby nebo ne? Nebo nesmi jen komercni, ale na zahrade si postavit stejnou benzinku jen pro sebe bych mohl? Stejnetak si prece pro sebe muzu usit teplakovku adidas, ne?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    SITH: Skvely! (clap, clap) Ty ne-americky nazvy mest v Americe me vzdycky fascinovaly... https://en.wikipedia.org/...i/List_of_U.S._places_named_for_non-U.S._places#Czech_Republic_(Czechia)
    SITH
    SITH --- ---
    v Oklahomě je město Prague (čte se prejg po anglicku, nikoliv prague), kam jsem si kdysi plánoval výlet při mé služební cestě poblíž.
    Město založili přistěhovalci z Rakouska-Uherska roku 1902, když se otevřela indiánská rezervace pro kolonisty kolem roku 1891. Majitelkou půdy se stala Eva Bárta. Každou první sobotu v květnu jsou zde "Kolache Festival". Z cesty nakonec sešlo, tak jsem jim jen přes email opravil hrubku na zdi :)



    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: Libeňskou stavbu tu hájil podnikatel v cestovním ruchu Richard Bílý, jednatel firem Best tour, Hop on – Hop off nebo Data Autotrans.

    Dalsi typickej devadesatkovej zmrd, kterej jen vari prachy na ukor ostatnich.

    Richard Bílý - rejstříky, události
    https://rejstrik-firem.kurzy.cz/osoby/702766/#osoba_388515
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    pořád klasik (via FB: CiakClub)

    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    DRAGON: Níže se vyskytly pochybnosti, tak jsem jen doplnila další znaky, podle kterých to rozklíčovat, to je celé..
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    RUDRA77: a hele, cousin Vinny,
    ale kvůli němu tu nejsem, i když... s Marisou se hádat uměl, to jó! :)
    Marisa Tomei | From 18 To 53 Years Old

    žádnej skandál, jdu jinam ;
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam