• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    VYHULENY_UFO: jo aha, tak to promiň, omlouvám se. Zapomněl jsem, že se všechno musí dávat na nyx, jinak se to nestalo.
    Ty jseš vážně kripl. Děsí mě, že někdo tak zoufale blbej má patrně volební právo.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KAKIHARA: kecas. sleduju mistni piratsky auditko a tam zadny fotky z piratskych sazeni stromu neprobehly.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    KAKIHARA: To jsem měl přesně rozepsaný, ale pak jsem ho radši šoupnul do DI :D Úplně jsem cejtil jak mi to dělá lobotomii
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    VYHULENY_UFO: 184 tisíc vysázenejch stromů za letošek. Kvůli faktům je potřeba, abys vytáhnul hlavu z prdele.
    Mně jsou obecně Piráti tak strašně jedno, ale ty tvý retardovaný žvásty se nedaj ani číst.
    COOLER
    COOLER --- ---
    VYHULENY_UFO: to, že nereaguju na tvoje nekonečný stupidní bláboly, ještě neznamená, že tě mam v ignoru. naopak vždy zatlačím nostalgickou slzu při vzpomínkách na to, jak jsem s tebou zkoušel vést racionální diskusi :D dnes, vím, že je to úplně zbytečný a tak si sem tam zapalečkuju lidem, kteří to ještě nevzdali :D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JAKE_UP: na tomhle nazoru je nejvetsi legrace pocet palecku. ocividne jede nyxi psychologie, kdy nekteri retardi, kteri me maji v ignoru a tudiz nevidi diskusi, sazi palecky jenom kdyz vidi nekde napsano ufo nebo vyhuleny_ufo... sem zvedavej, jak se to jeste rozjede... miluju bizarky na nyxech :D



    KAKIHARA: neverim, ze je schopnych se sejit vic nez dva pirati kvuli sazeni stromku. vzdyt se jeste nezacalo, akorat pirati zabiji cas blabolenim po nyxech a piratskych auditkach. kvuli sazeni je potreba zvednout prdele od pocitacu a stahovani warezu.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    VYHULENY_UFO: ty blbečku, ty si myslíš, že to budou sázet dva piráti? a navíc za osm let. blábole.
    EULE
    EULE --- ---
    Muzete dneska zabehnout do Tresnovky v Hrdlorezich a s primatorem zasadit taky nejaky strom :)).
    #zastromujprahu
    www.zastromujprahu.cz
    Zastromuj Prahu on Instagram: “Tak jsme sázeli ve Stromovce! #zastromujprahu #stromovka #stromy #strom #priroda”
    https://www.instagram.com/p/B5XnnyCHD6K/?igshid=wmkguaeobfzn
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    VYHULENY_UFO: nejsou? řekni ahoj mému DI, tvé příspěvky jsou napříč diskuzemi stejně absolutně nepřínosné

    1) lžeš, že jsem prvovolič
    2) není to moje strana (resp. v posledních dvou možnostech je volit)
    3) lžeš, že něco slibovali, když jsem ti jasně poslal, že si na to řekli 8 let

    jsi na tom fakt špatně a mám dojem, že se to horší
    AMANT
    AMANT --- ---
    KAKIHARA: ty akce Zastromuj Prahu jsou snad kazdej tejden
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Takže cokoliv plácne Ufo je fakt a jistota, ale cokoliv řekne kdokoliv jinej je radši třeba zdrojovat.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KAKIHARA: tohle bych radeji zdrojoval, piratsky kachny jsou oblibenou potravou.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    J4C0B1M: so far jich je přes 180k vysázenejch za letošek prej
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    J4C0B1M: ano, a to jeste vynecham, ze jsme se dozvedeli, ze pirati jeste nezacali ==> RUTHLESS: a dalsi volby se milovejma krokama blizi... proste bizarek pro blby :D
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    VYHULENY_UFO: takže si ten článek (je random, ale trvalo mi to asi 10 sec ho najít) ani nečetl, jsi opravdu vytříbený čurák


    Stačí však nahlédnout do údajů magistrátu z posledních let a ukáže se, že nejde o nesmysl, ale spíš o šikovný politický marketing. Za minulé volební období, tedy za poslední čtyři roky vládnutí předchozí koalice, totiž Praha vysadila celkem 420 tisíc stromů. Kdyby tak stávající vedení magistrátu pouze pokračovalo stejným tempem, dostalo by se za osm let na číslo 840 tisíc a od toho už k milionu není daleko.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    J4C0B1M: me prispevky manipulativni nejsou. 2 brazilci sazeli 2mega stromu 18let, pirati chteji za petiletku vysadit mego. dle mych zkusenosti lzou, protoze to nemuzou stihnout. predvolebni blabol pro mlady.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    VYHULENY_UFO: Jedinej kdo tu lže jsi ty, jak v OP, tak v tomto příspěvku, opět a jako vždy předkládáš své domněnky jako fakta a prezentuješ to tak, tvé příspěvky jsou velmi manipulativní, takže běž do prdele :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    J4C0B1M: sorac, nejak to nemuzu precist, ve vyhledu mam 6 nemocnic a 2 skolky co se postavili z eet...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: a to uplne vynecham, ze tady ==>VYHULENY_UFO: se sazelo skoro 20let a pirati by to chteli stihnout pomalu behem svy prvni petiletky...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    J4C0B1M: prosimte, ty furt jeste veris predvolebnim slibum.... ??? ja vim, ze jako prvovolic fandis svy prvni strane, ale i pirati lzou jako ty ostatni tradicni strany a v tomto pripade nebude vysledek jiny. milion stromu nebude. tecka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam