• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    "Vosí hnízdo (jedná se o nesprávný název této cukrovinky, správně je to včelí úl – znázorňuje slámovou košnici)[1] je druh nepečeného vánočního cukroví, které je tvořeno z těsta, náplně a piškotu, který slouží jako podstava."
    Ovsem v googlu vyjede na vosi hnizday proste stovky receptu, tak by tomu treba mohl kazdej rikat, jak chce, hm?
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    ANONKA: Na pohlaví, barvu pleti, víru a vzdělání se nesmí zapomenout...
    ANONKA
    ANONKA --- ---
    PABLITOS: ale aby v ní byly zastoupeny všechny věkové skupiny :-)
    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    HERR_FLICK: Já to neznám jinak, než včelí úl... Možná by to chtělo anketu :)
    ANONKA
    ANONKA --- ---
    HERR_FLICK: ano. dnes. v době kdy tento kousek cukroví přišel k nám (do čr) NIKDO neříkal vosí hnízdo, protože všichni ještě věděli jak vypadají ve skutečnosti. Až s nástupem netu a něčí nevědomostí se to rozšířilo. Ovšem že to "říkají všichni" neznamená, že to říkají správně :-) :-)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    ANONKA: sice je to mozna nespravny, ale podstatne rozsirenejsi nazev, nez vceli ul
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    MARASAN: Já mám všechno bez úchytek a neměnil bych, votvirani vysuvu nohama a ledničky nebo skříněk loktama je často k nezaplacení
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    87HIGHFLYER: Za 15 let vymenis ty laminovy dvirka za novy.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PHI3K: tohle vsechno tady mame taky a ja bych si to teda nikdy znovu nevybral. Tisicileti normalnich uchytek na otevirani zas a znovu proved themselves right.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    MATEEJ: nevim, ma to pres tri roky a je to furt super. Otazka jak to bude za 15 let.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    87HIGHFLYER: No a nevomatlá se časem to místo, kde to mačká?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    JIMX:jsme OT nicméně - máma to má, chtěla to tak. Bílej lesk. Vaří denně. Je nadšená. ¯\_(ツ)_/¯
    JIMX
    JIMX --- ---
    87HIGHFLYER: coz v kuchyni v lesku fakt chceš ... ale třeba to budou jenom ukazovat a vařit tam nebudou ... :-)
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    GUMBA: vítej v 21. století:)
    Titus Push Latch - Push Opening System for Doors and Drawers
    https://www.youtube.com/watch?v=HlNht6yDzpM
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    PHI3K: Smarja jak se otviraji ty skrinky? To si tvoji zakaznici vymysleli fakt genialne :-)
    PHI3K
    PHI3K --- ---
    BURKHAR: Rozumím, každý má svůj vkus. Osobně mi vyhovuje minimalismus a moderna, zde jsem měl problém s použitými materiály, barvami a povrchy, takže za mě OK, spíše bych měl za sebe dilema přijmout rustikální, ornamentální, a nebo neohistorické záležitosti. Další věc je ta, že člověk potřebuje také platit složenky a vést zodpovědně firmu. Ale kvituji tvůj příspěvek, chceme se dostat do stadia, že vůbec nebudeme používat napodobeniny přírodních povrchů a například lamino používat jen v případě nouze a jen v unibarvách. Když ale dostaneš zakázku, která vyřeší na měsíc cashflow, tak je člověk ochoten přimhouřit oko z jeho estetických zásad.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    BURKHAR: Takže správne je len to, čo sa páči tebe? Chápem to správne? To by si si ako podnikateľ veľmi nezarobil. :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    PHI3K: Nikdy bych tohle jako zakázku nepřijal. Ale nesnižuji vaši řemeslnou práci.
    PHI3K
    PHI3K --- ---
    MART1NKA: Je to tak, snažili jsme se tam protlačit přírodní kámen, ale bohužel neprošlo to kvůli rozpočtu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam