• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ILLUZE: Nepřesuneme se s tím do Domácnosti nebo někam jinam? :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ILLUZE: Co je nemálo? A nemažeš se krémem s UV filtrem? I běžný denní mívá 15.
    Já má D dost a jsem venku i v zimě 15+ hodin týdně a většinou bez UV filtru obličej i ruce. /Zapomínám/

    A z léta a podzimu mám asi nahrabáno v mírách desítky hodin týdně venku, bez UV filtru, obvykle krátké rukávy a sukně/šaty.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    CORNELA: Proč to tak u dospělých v ČR je?
    Jo... zjistili mi ji taky :-/
    Venku trávím nemálo času...
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    CORNELA: mám dojem, že veganství v UK v procesu s Casamitjanou právě uznali jako náboženství. nově věřících s křivicí zřejmě bude přibývat
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    TAPINA: To jo, ale na uv záření přímé slunce nepotřebujes. Tak by mě zajímalo, jestli třeba dvě hodiny venku i za ošklivého počasí jsou dostatečné, nebo už je to v kombinaci s odkyrym příliš malým kouskem kůže málo.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ANNIKA: To si nemusí odporovat. 10 minut na slunci asi klidně stačí, ale třeba my jsme viděli slunce na obloze tak někdy minulý týden.
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    CORNELA: A dá se to až tak snadno i u neveganskych, leč nežravych potomků, co jsou hodně venku v každé roční době?

    To by mě zrovna zajímalo, citam a slycham hodně rozporuplna lékařská doporučení od "10 minut na slunci stačí, netřeba plasit" po "Celá ČR má v zimě velký nedostatek D, hrnte tam denně suplementy", tak z toho taky nejsem moc moudra.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CORNELA: no divim, v 19st byla bida, ale dnesni cesi fakt bidou a nedostatkem netrpi...
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Hele lidi nechte ho bejt. Přišel se skvělým nápadem, tak at sem ty dvě fotky postne. Aspon uvidíme co to je za čůráka.
    KOPRETKA:

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CORNELA: vegani? fotky veganskych deti sem...
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    VYHULENY_UFO: Jak si přejete :D krom toho proč chodit do 19. století, když krivici aktuálně vyrábí na dětech nemalé množství veganů, na Karlově můžou vyprávět

    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    tři stránky kydů... hilfe!
    PISISKVOR
    PISISKVOR --- ---
    VYHULENY_UFO: ty nudis, hnupe
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CORNELA: ja vim, ze nudis, ale tak aspon tenhle exkurz do mediciny dopln fotkama. krivice v 19stol a tak...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: ocituju jedno id, nyx slouží jen k zábavě v práci
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: ja myslim, ze internetova sdilena lekarka jiz pochopila, ze ta debata o krivejch zadech byla kokotina.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    CORNELA: Koudy vás k tomu donutil?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    lol, bizarni diskuse. nechce sem nekdo dat curaka pred a po stoporeni?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    LEONKO: znovu napíšu - rok 1992, když má komunikace lékaře s pacientem dost mezer i teď, tak tenkrát se s tebou prostě nebavili a nebylo zvykem se ptát a není to známka, že by byl člověk blbý, nebo se nezajímal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam