• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ADELHAIDA: jeslti jsem správně pochopila fotky na profilu, tak je to nějaká ultramagorka s fetišem na cvičený a velký svaly
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    MOIRAIN: Taky jsem myslela, že je to o rozpitosti kérky a říkala jsem si, že za tři měsíce to teda degradovalo dost. Coby majitelka mírně vbočeného palce můžu jen tiše závidět. Mně se cvičením podařilo zastavit progres, ale do barefootů mě nikdo nedostane, dokud se nebudou dělat nějaké aspoň trochu příčetně vypadající:-) Jsem schopna uvěřit, že se tohoto zlepšení dá dosáhnout bez operace, ale za tři měsíce?
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Není trochu hrubé začít s rozborem tetování bez náležitého odpočtu?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: pockej za 20let, to uz bude lepsi,...velka rozpita barevna skrvna s pocinajici rakovinou kuze.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    SMETY: Ještě nikdy jsem jí neviděl - nikdo jí neviděl - ale myslím, že je to bílá díra.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    mě ta kérka přiapdá furt stejně hnusná
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    TABBY: aha, ono to není o rozpitém tetování
    SMETY
    SMETY --- ---
    TABBY: No jednou to přijít muselo, takže... Co to je?
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    rozebírání podlahové krytiny za 3 2 1 . . .
    TABBY
    TABBY --- ---


    Rozdíl tři měsice, podrobnější info zde.
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    FAIRIELLA: známka z výtvarky bejvá dost podmíněná kantorem :-) mám z obrázků pocit, že tě naučili pracovat na tom pragmatickým - měřítko, geometrie, světlo/stín... a to mi spíš pasuje k té levé hemisféře. ten tvůj původní obrázek je paradoxně daleko víc pocitovej dle mýho názoru. ale to je fuk, jestli tě to chytlo a bude tě kreslení teď bavit, tak to je to podstatný. a věř si, předpoklady rozhodně máš (imho).
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    FAIRIELLA: Husty! Na tyhle kurzy jsem koukala taky, kreslit umim docela obstojne, tak by me zajimalo, jestli to nekam posune i cloveka se slusnym zakladem..nemas nejakej odkaz na ten kurz kde jsi byla nebo galerii praci absolventu?
    BISCUIT13
    BISCUIT13 --- ---
    FAIRIELLA: a já myslel, že se kreslí rukou :-) ale výsledek fajn, i když rozhodně nesouhlasím, že jsi šla do kurzu jako někdo, kdo neumí kreslit. to totiž vypadá úplně jinak ;-)
    V3S
    V3S --- ---
    ALENNAI: Monroe Jackson Rathbone V ... prekvapive i na tohle funguje reverzni vyhledavani :)
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    FAIRIELLA: nejake detaily k tomu kurzu? Pze to je fakt bomba..
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    FAIRIELLA: To je Cal Cooper, ne?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    tommy’s rock look out, wytaliba. left side february 2018, right side december 2019. fires burnt through my home, destroying the only bridge in and out of the property, destroying wytaliba public school, and many homes.

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    MONROE GEISHA
    Tak dík. Hned jsem si šel obalit a osmažit čtyři krajíce. Hořčice, cheddar a šunka nechybí.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ANABEL_LEE: na letišti většinou nepípám, když jo, tak většinou v Praze :P
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam