• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    FAIRIELLA: To je Cal Cooper, ne?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    tommy’s rock look out, wytaliba. left side february 2018, right side december 2019. fires burnt through my home, destroying the only bridge in and out of the property, destroying wytaliba public school, and many homes.

    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    MONROE GEISHA
    Tak dík. Hned jsem si šel obalit a osmažit čtyři krajíce. Hořčice, cheddar a šunka nechybí.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ANABEL_LEE: na letišti většinou nepípám, když jo, tak většinou v Praze :P
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    MOIRAIN: slusny zelezarstvi....
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    MLIKARNA: namaž se bramborovým salátem a běž se opálit do krematoria. dík
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ILLUZE: Nepřesuneme se s tím do Domácnosti nebo někam jinam? :)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ILLUZE: Co je nemálo? A nemažeš se krémem s UV filtrem? I běžný denní mívá 15.
    Já má D dost a jsem venku i v zimě 15+ hodin týdně a většinou bez UV filtru obličej i ruce. /Zapomínám/

    A z léta a podzimu mám asi nahrabáno v mírách desítky hodin týdně venku, bez UV filtru, obvykle krátké rukávy a sukně/šaty.
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    CORNELA: Proč to tak u dospělých v ČR je?
    Jo... zjistili mi ji taky :-/
    Venku trávím nemálo času...
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    CORNELA: mám dojem, že veganství v UK v procesu s Casamitjanou právě uznali jako náboženství. nově věřících s křivicí zřejmě bude přibývat
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    TAPINA: To jo, ale na uv záření přímé slunce nepotřebujes. Tak by mě zajímalo, jestli třeba dvě hodiny venku i za ošklivého počasí jsou dostatečné, nebo už je to v kombinaci s odkyrym příliš malým kouskem kůže málo.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ANNIKA: To si nemusí odporovat. 10 minut na slunci asi klidně stačí, ale třeba my jsme viděli slunce na obloze tak někdy minulý týden.
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    CORNELA: A dá se to až tak snadno i u neveganskych, leč nežravych potomků, co jsou hodně venku v každé roční době?

    To by mě zrovna zajímalo, citam a slycham hodně rozporuplna lékařská doporučení od "10 minut na slunci stačí, netřeba plasit" po "Celá ČR má v zimě velký nedostatek D, hrnte tam denně suplementy", tak z toho taky nejsem moc moudra.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CORNELA: no divim, v 19st byla bida, ale dnesni cesi fakt bidou a nedostatkem netrpi...
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Hele lidi nechte ho bejt. Přišel se skvělým nápadem, tak at sem ty dvě fotky postne. Aspon uvidíme co to je za čůráka.
    KOPRETKA:

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    CORNELA: vegani? fotky veganskych deti sem...
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    VYHULENY_UFO: Jak si přejete :D krom toho proč chodit do 19. století, když krivici aktuálně vyrábí na dětech nemalé množství veganů, na Karlově můžou vyprávět

    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    tři stránky kydů... hilfe!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam