• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    APPU: To jseš ty?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    HARDCABB: S kozama?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    takze sydney, pet tydnu, vzduch jako na sumave.. co ubytko? vsechno dobry? fotky budou?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    LUCIEN: pět týdnů
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    BLONDYNKA: Na chvíli, aha! A ještě mi pověz jak dlouho jsi tam prosimtě byla?
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    LUCIEN: no, když se otočil na chvili vítr, tak v Sydney zažili to, co je normální vzduch v Radvanicích. Hrůza.
    APPU
    APPU --- ---
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    BLONDYNKA: Zajimavy. Ja tam byl pred mesicem a ten kour byl videt a citit pomerne dost. Dokonce jsem to i vyfotil. Samy lzi vsude!
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    protoze kdyz se na nakej den otoci vitr tak medialni hysterie a lzi!
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KEMAL: protože když něco někde vidíš na vlastní oči, tak to neplatí.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    BLONDYNKA: Zajímavý, takže tys tam byla a podle tebe tam žádný worst air nebyl. Krásná ukázka "base rate neglect" biasu :-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    KARLOS: Zajímavý, já byla před týdnem ještě v Sydney a žádný worst air in the world tam nebyl. Krásná ukázka mediální hysterie a lží :-(
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    Australia fires photos show startling before and after destruction - ABC News (Australian Broadcasting Corporation)
    https://www.abc.net.au/news/2020-01-11/australian-bushfires-photos-before-and-after/11854888
    LUNII
    LUNII --- ---
    Trochu opožděně se pochlubím vánočním dárkem pro naše ratolesti - barák v baráku. Spíš než před je to během a po. Sry za kvalitu fotek, focení je mi utrpením a je to dost vidět :)





    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    DIVER: Přibrat fakt není nic složitýho, sám jsem díky stresu a práci, minulý rok přibral 30kg za 4 měsíce a to jsem se nesnažil :D Škoda že nejsem herec, to bych na ted na to shazování měl aspon čas :D
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ONDRASK
    ONDRASK --- ---
    NEI: Stejní lidé ve stejných pozicích se stejnými stíny.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    NEI: Tohle je ale jen nejaka ilustrace ne? Jak jinak si vysvetlit, ze jsou ty fotky jinak stejne?
    DIVER
    DIVER --- ---
    NEI: to chci před barákem! jenom nemám ty barvy a neumím malovat, ale všichni sousedi by měli radost. jen si říkám, jakou to má trvanlivost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam