• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    Australia fires photos show startling before and after destruction - ABC News (Australian Broadcasting Corporation)
    https://www.abc.net.au/news/2020-01-11/australian-bushfires-photos-before-and-after/11854888
    LUNII
    LUNII --- ---
    Trochu opožděně se pochlubím vánočním dárkem pro naše ratolesti - barák v baráku. Spíš než před je to během a po. Sry za kvalitu fotek, focení je mi utrpením a je to dost vidět :)





    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    DIVER: Přibrat fakt není nic složitýho, sám jsem díky stresu a práci, minulý rok přibral 30kg za 4 měsíce a to jsem se nesnažil :D Škoda že nejsem herec, to bych na ted na to shazování měl aspon čas :D
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ONDRASK
    ONDRASK --- ---
    NEI: Stejní lidé ve stejných pozicích se stejnými stíny.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    NEI: Tohle je ale jen nejaka ilustrace ne? Jak jinak si vysvetlit, ze jsou ty fotky jinak stejne?
    DIVER
    DIVER --- ---
    NEI: to chci před barákem! jenom nemám ty barvy a neumím malovat, ale všichni sousedi by měli radost. jen si říkám, jakou to má trvanlivost.
    CDR
    CDR --- ---
    DIVER: nooo...
    Mezi The mechanist a Batmanem byl jen rok rozdíl

    DIVER
    DIVER --- ---
    JAYBEE: tak tomu teda říkám "přizpůsobit se roli" :)
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    LEONKO: nooo... tak ono to mohl byt klidně film z 2019 ale jakmile člověk nemá 200kg, a má podstatn víc svalové hmoty tak se už pak s váhou hýbe podstatně snáz a tak jak si ten který film žádá...nakonec u herců neni nic nového na tom, že se přizpůsobují roli.

    a tady asi dost aktuální podoba z tohoto měsíce

    https://www.goodmorningamerica.com/news/video/ethan-suplees-incredible-weight-loss-68329622
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Sennheiser HD 25-II po osmi letech a s vymemenymi nausniky



    SMETY
    SMETY --- ---
    BERUSKA_CA: V pubertě je odpověď Pepa v obou případech špatně :-)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    BERUSKA_CA: no, to samozřejmě dělat nebudu, já tam to prase taky nevidím... jen že na domácí sežrání dětem klidně. budou rády
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    KLAIR: Zeptej se ho znova az bude v puberte :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    BERUSKA_CA: ukázala jsem to dvouletakovi (bez toho horního rohu) a zcela bez zaváhání zahlásil "pepa"
    PHILCO
    PHILCO --- ---
    MARIPOSA: Klášter samotný - super, ale co se mi fakt nelíbí, je "renovace" zdí... totálně zabili strukturu kamene, to už mohli natáhnout celou plochou...
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Tohle byl nebezpecny pokus uz od zacatku.

    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    Kimbra (2002 a 2019)





    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam