• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    VACA: jak delaj zalohy? nebo maji geocluster? :))
    VACA
    VACA --- ---
    SALVATOR: Ted tam taky ma kazdy pracoviste svuj zebrik. Coz celkem dava smysl, treba pri predstave nejakyho pozaru nebo tak, kdy ani zalozni zdroj nemusi fungovat..

    Ale driv je tam evidentne nemeli.. a pritom zebrik neni zadna raketova veda.. :)

    NOIK
    NOIK --- ---
    SALVATOR: na to měly vychytávku, ty šuplíky jsou dlouhý přes dva metry, takže si je postupně vysouvaly a sešly po nich jak po schodech ..říkala paní co nás pak i nechala v těch vozejčkách chvíli povozit:)
    SADY
    SADY --- ---


    vs.

    GOLDEN_TEACHER
    GOLDEN_TEACHER --- ---
    ADELHAIDA: Uvnitr ty stanice jsem motal svoje prvni brka. Legendarni misto.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    V__M: Někdy loni tuhle kartotéku zmiňovali v Kontextech na Vltavě. Jedna z těch úřednic popisovala, že se ne úplně zřídka za totáče stávalo, že jedna z nich zůstala někde nahoře viset, když vypad proud. Už ale prej maj záložní zdroj.
    V__M
    V__M --- ---
    Kartotéka Ústřední evidence sociální pojišťovny na Smíchově
    1937/2013
    Víc fotek: https://www.industrialnifotografie.cz/blog/smichov-kde-se-cas-zastavil-137.html

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Neřešte tlustý lidi. Pokud to nemaj z nějakých zdravotních / psychických problémů, jsou to dost často jen lidi, který prostě maj nutkavou potřebu žrát pořád. No, tak sou tlustí, no a co? Mě se to nelíbí, když je to extrém, ale klasický prdelatý slovanky / sokolky jsou přece super! Nebo váš 140 kilogramový Franta s jeho bodrým humorem!

    Já zas vypadám, jak kdyby mě ve 44. osvobodili z Auschwitz. Ne, že bych měl zdravotní / psychické problémy, ale co sežeru, to vyseru a vysportuju.

    Náhodou respekt lidem, který to začne srát a dostanou se z toho do nějakýho přijatelnýho stavu (kdy tolik netrpí kostra, hercna, apod.).
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    LEONKO: Vždyť byla hodně hezká a sympatická i před tím, myslím v obličeji. Možná se mi líbí i víc, přijde mi že tak vypadá i zdravěji
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    LEONKO: Fakt máš v jednej vete “výzor nie je všetko” a “aj pod takou buchtou”? Nechápem niečo?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    VON_GILOTINE: Když hubneš zamlada, pomalu a zdravě, tak kůže obvykle nepovisne. Nebo aspoň ne tolik. Vyzkoušeno osobně, ale jen dvacet kilo teda.

    Nikdy neotevřený západní vestibul stanice metra Stodůlky:


    Nynější náměstí Junkových:
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VERSONNENHEIT: vsak se jedna taky o endemit, kterymu trvalo dost dlouho, nez si na pozary zvyknul.
    V3S
    V3S --- ---
    BROUKOID: jj, to jsem zapomnel dodat, ze to neni aktualni podoba .... bohuzel tuhle fotku jsem nemel a hledat ji na mapach me nanapadlo, diky
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    ERRTU: Přesně, ty tloustíčký lidičkové jsou vždycky spokojenější než nějaký neurotický vychrtlicí. Obalený nervy neasi.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    V3S: To si ta budoval nezasloužila.


    Aby před ní prakovaly takový plečky.
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    ERRTU: s plnym břichem je člověk dycky šťastnější
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    NEI: nemuzu si pomoct ale na ty prvni fotce mi pripadaj takovy stastnejsi, na ty afer je to takovej 2x hide-your-pain harold.
    AMANT
    AMANT --- ---
    LEONKO: nech sa paci!
    V3S
    V3S --- ---
    horni pocernice (historicka fotka / google streetview)



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam