• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Po měsíci sraní, předěláváni a vztekání...
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    CARLITO
    CARLITO --- ---
    TOREIP: před lepší :-/
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Neznal jsem, ale RIP in p.
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    TOREIP: Kurva, Goldbergu co se to s tebou stalo???!!!
    TOREIP
    TOREIP --- ---
    Shaun Weiss.

    MORGAIN
    MORGAIN --- ---
    DEVIL: To mi přijde jako koncept nějaké jednoduché hry do nějakýho prastarýho gameboye :-)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    DEVIL: uz tu kdosi psal 3m
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    tohle sem videl pred x lety. i se mi o tom parkrat zdal stejnej sen, ze jdu po ulici a z jedny strany jsou tyhle supliky, ale ty zensky s vytahem sedej na druhou stranou, smerem aby me videli a automaticky nejak na dalku oteviraly ruzny supliky, ktery byly tak 4 metry dlouhy a ja pred nima musel uhejbat a ruzne klickovat! vzdycky me ale driv nebo pozdejc nakej trefil a ja se vzbudim uprostred noci. asi na me tenkrat ten obrazek hrozne zapusobil
    BONEMINA: vzdycky me zajimalo, jak dlouhy sou ty supliky. netusis nahodou?
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    BONEMINA: jako muzeum dobry
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Jinak kdo jste měl tu kliku být v té staré kartotéce osobně, buďte rádi, je to dost uzavřené pracoviště a i ostatní zaměstnanci v budově se tam dostanou jen výjimečně. Ale stále máme alespoň dost funkčních páternosterů, tak se můžem vozit alespoň v nich :)
    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    PUBLICURINATION: Ony jsou tam už jen ty nejstarší záznamy, papírové záznamy později narozených máme v rotomatech a digitalizuje se :)
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    APPU: nejak bych nebyl klidnejsi, ale co... :)
    APPU
    APPU --- ---
    PUBLICURINATION: Zálohu má zaměstnavatel, pokud firma skončí doklady se dají do spisovny.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    VACA: jen tak jsem si musel objev zebriku najit na wiki: "A ladder is featured in a Mesolithic rock painting that is at least 10,000 years old"
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    VACA: jak delaj zalohy? nebo maji geocluster? :))
    VACA
    VACA --- ---
    SALVATOR: Ted tam taky ma kazdy pracoviste svuj zebrik. Coz celkem dava smysl, treba pri predstave nejakyho pozaru nebo tak, kdy ani zalozni zdroj nemusi fungovat..

    Ale driv je tam evidentne nemeli.. a pritom zebrik neni zadna raketova veda.. :)

    NOIK
    NOIK --- ---
    SALVATOR: na to měly vychytávku, ty šuplíky jsou dlouhý přes dva metry, takže si je postupně vysouvaly a sešly po nich jak po schodech ..říkala paní co nás pak i nechala v těch vozejčkách chvíli povozit:)
    SADY
    SADY --- ---


    vs.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam