• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    GECKO
    GECKO --- ---
    GIINGGER: No ono na druhou stranu... původní stavba byla vozovna vystavěná podle typizovaného projektu té doby (v Praze použitý na dalších tuším třech místech) a víceméně to bylo něco, jako dnešní prodejna Lidl. Nevím jestli mělo historický smysl ty obvodový zdi zachovat nebo ne, ale mě osobně to nijak neuráží...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    GIINGGER: patina!
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    V__M: Tomu říkám citlivé zachování původní architektury :D aspoň ten pochcanej roh baráku mohli vydrhnout pořádně..
    SITH
    SITH --- ---
    takhle nějak si představuji vlhký sen českých developerů, kteří by takto stavěli bez připomínek měst/památkářů
    V__M
    V__M --- ---
    BLULAJTA: no to je taky rozkošný...
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    V__M: To mi připomíná jednu rekonstrukci v Brně... :-D




    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    JAKE_UP: nebo goja music hall v holesovicich...
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    KULA: To bylo i v te prvni budove zvane Riverview. Obcas se bojis pristoupit ke drezu, ptze to je jejich rajon!
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    VYHULENY_UFO: Jako nedejbože třeba v Louvre.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    DEVIL: mimogaci ve stragejtu litali v pyramidach. budte radi, ze na smichove nevyrostla pyramida ze skla :D
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    V__M: ona celá ta ulice, kde ta budova stojí, vyloženě zkrásněla - ulice Na Valentince.

    https://goo.gl/maps/4zmmK98LX4s4AD8z5

    Nedávno jsem tamtudy šel pěšky, nějak kolem deváté večer. U jednoho vchodu z těch baráků jsem málem přišlápl potkana. Chvíli jsme se na sebe překvapeně dívali, pak zdrhnul směrem do Nádražní. Prostě nový Smíchov. Furt strašně špinavá díra, kde jsou místa buď zoufale zanedbaná (Nádražní ulice s těmi příšernými obchůdky mezi Smíchovským nádražím a Na Knížecí), nebo architektonicky zhnusněná. Jen hodně málo míst se opravdu povedlo pěkně opravit nebo zlepšit. Pár míst tam ještě má své kouzlo, ale obávám se, že i ty časem dostanou pořádně na prdel.
    KULA
    KULA --- ---
    V__M: znám ten dům zevnitř, mají tam skrýše ve stěnách, kde odpočívají ukrajinské holky. Když si tam uděláš kafe a lžičkou si ho zamícháš, hned nějaká ze zdi vystoupí a umyje ji dřív, než ji stihneš položit do dřezu. No joking. Jo a ze střechy je supr výhled.
    GREW
    GREW --- ---
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    V__M: na to pristali mimozemstani jak ve stargejtu!
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    V__M: Notywole...
    V__M
    V__M --- ---
    Taková decentní konverze industriální stavby...
    Vozovna Smíchov, Praha
    2013/2020

    PUPEK
    PUPEK --- ---
    BLONDYNKA: víš co je zajímavý? nikdo tady nepsal nic o přirozený kráse bez makeupu, dokud jsi s tím nezačala ty. Alleera napsala, že některé holky jsou na tom bez makeupu lépe, na to byla reakce, že většina z těch na fotkách. Nic víc. Ty sis to asi vyložila po svým nebo já nevim a jedeš tenhle kolovrátek už týden. To jen aby ses nemýlila, že to tady má potřebu řešit i někdo jinej
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    Prirozena krasa bez makeupu neznamena, ze kazda zenska bez makeupu je hezka... Proste aby chlap mohl rikat neco o prirozene krase bez makeupu, tak ta zenska musi byt prirozene krasna... Nemam rad makeup, ale na druhou stranu jsem rad, ze ho nektere zeny pouzivaji... Min se pak na ulici lekam....
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    LEENVECKA: Good for you.
    Ešte niekto s názorom koľko kto môže nosiť makeupu?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BLONDYNKA: pokud to ten dotyčný nepozná, ať má, pro mě za mě, na obličeji divadelní masku, ne? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam