• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Tyhlety pohádky o spokojených chaoticích a nešťastných pedantech jsou skoro stejně tak dobré jako ty o spokojených a šťastných tlouštících a zamindrákovaných hubeňourech.
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    JAROUS04: Samozřejmě, nicméně je potřeba si uvědomit, že v celkové životní bilanci jednoho dne nikdo nebude vzpomínat, že měl kdysi uklizený stůl a hezky vyplněnou čítanku.
    JAROUS04
    JAROUS04 --- ---
    BLONDYNKA: no, a pak je jich vetsina nekde mezi timhle tvym pokusem o černou a bilou a jeste navic v nekonecne mnoha kombinacich...
    FAT
    FAT --- ---
    BLONDYNKA: Ne, chtěl jsem napsat, že bych to udělal stejně. Neodsuzuju lidi za to, že mají prádlo v komínku, tužky srovnané podle barvy duhy a provázky podle délky. Je to jejich způsob a styl, ale my, většina z nás, si to zařizuje jinak.
    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    FAT: Chtěl jsi napsat "zvolil bych cestu normálního člověka, nikoli uklízecího psychopata", žejo?
    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    FAT
    FAT --- ---
    CERNAAMODRA: Určitě jsi, já, jako dítě, bych si zvolil taky snadnější cestu. O tom žádná. Rozumím jí.
    :-)
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    FAT: Její tatínek má všechno srovnané v komíncích, nemá rád nábytek, ideálně bílé stěny bez dekorací, i ve svém batohu má vše zorganizované, každá věc má své místo... a tráví s ní o něco víc času než já. Ale podle tvé teorie jsem velkým vzorem já, což je hezky :-)
    FAT
    FAT --- ---
    CERNAAMODRA: Inu, když má "vzor" tak se s tím asi nic nedá dělat. Jsi dobrá, že to přiznáš...
    :-)
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    Některé děti mají důsledné rodiče a jsou krásně vychované a uklízejí si pokoje a učí se a neodmlouvají a pak páchají sebevraždy a chodí k psychiatrům a celý život mají komplex méněcennosti. Některé děti mají úplně blbé rodiče, kteří je nebuzerujou, takže děti mají v pokojích bordel, učí se jen, když rodičovi bouchnou saze, mají x zájmů a jejich psací stoly jsou zaskládané barvama, větvičkama, plastelínou, mrtvýma čmelákama a mezi tím pochoduje morče, a z dětí vyrostou spokojení lidi, kteří si dělají, co chtějí a žádnej zupák je nedonutí ztratit tvář a úsměv. Svět je holt nespravedlivý.
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    FAT: Hele jsou věci, ve kterých důsledná jsem, jako je mytí zubů a rukou, čtení, včasný odchod do školy a na kroužky, nejezení sladkého, uklízení lega... dítě pomáhá při vaření, při vysávání vlastního pokoje, učí se žehlit, páruje ponožky. Ale obávám se, že jde i povahu a abych jí dávala ultimáta nebo něčím vyhrozovala kvůli pořádku na stole, to mi prostě nepřijde jako důležitá věc. Můj pracovní stůl vypadá jen o něco malinko lípa to udělám jednou za měsíc major cleanup. A samozřejmě kdyby byla doma, tak se na tom podílí.
    FAT
    FAT --- ---
    Možná ani ne kadetní škola, jako důslední rodiče...
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    kadetní škola by některým dětem značně prospěla :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Naše dítě taky nikdy uklizený stu nepotřebuje, hrabe úkoly na odhrnutých deseti centimetrech místa a nosí dvojky z psaní a poznámky za špatnou úpravu. Jednou za čas zavelím k vytvoření pracovního prostoru a písmo se zázrakem zlepší. Myslíte, že to pochopí a začne si uklízet? Ne!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    CERNAAMODRA: ok, odpusti mi pak tedy
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    NIKDAS: Je pryč už dva týdny :-)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    NIKDAS: na to jsou prave dobry ty kamna.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    CERNAAMODRA: Kolik dní byla pryč? Tohle bych neuklidil ani za týden (protože bych 7 dní ležel a plakal)
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    CERNAAMODRA: fuj, takove veci hazu do kamen vcelku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam