• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    TABBY: Boží! Málem jsem umřel smíchy... :D
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    TABBY: To druhý je ježek,) ale vždycky tohle pobaví,)
    TABBY
    TABBY --- ---




    Dalsi (Gimp)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GRANTORINO: Oči máš hlavně úplně skvělý!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    V__M: to je o ničem, chtěl bych malíře vidět stát u plátna s paletou a mezi slévačema.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    ...vidite, mne se to libilo,ale sledovala jsem to nekdy kolem 3-4 let a mama k tomu jeste zavedla sesit s handmade obrazkama a vystrizkama,protoze podle vseho soubezne s tim bezelo nejaky resume pro rodice v novinach...
    GORGLIN
    GORGLIN --- ---
    Corvex
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    V3S: Muzzy! Ringo (vyslovováno "Ringeeeeeeeu")! Ukníkaná princezna! Ježišikriste!
    PIPSKIOVA
    PIPSKIOVA --- ---
    V3S: muzzy! Ježis děkuju! Přítel si myslel, že zelená příšera co baští hodinky je jen můj výmysl, teď mu to můžu konečně ukázat! ❤
    V__M
    V__M --- ---
    Vzniklo další dílo podle mé fotografie.
    Autor: Lukia Murina, Rusko
    kombinovaná technika na kartonu, 2020

    Předloha: Landschaftspark Duisburg, 2013

    Další: https://www.industrialnifotografie.cz/blog/predloha-126.html

    ELIS
    ELIS --- ---
    V3S: OMG! Já si normálně pamatuju ty repliky! :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    V3S: Jezismarja tohle si pamatuju :D to bylo strasny, taky nam to anglictinarka poustela, hrozna nuda. Uplne jsi to vystihnul s tim protivnym papouchem ...
    V3S
    V3S --- ---
    mam jedno traumaticke pred a po ....

    jako dite jsem dost tezko zvladal porad Anglictina pro nejmensi, kde rozpitvali serial Muzzy in Gondoland (to byl tehdy bezny zvyk, i porady Magion nebo Vega poustely vzdy jen pulku dilu, treba Caryfuka) a zbytek prostoru vyplnili scenkami s plesaticim zrzavym rodilym mluvcim a neskutecne protivnym papouskem (loutka na cernem pozadi, jako Juhelaci)



    Angličtina pro nejmenší
    https://www.youtube.com/watch?v=kLsXghbSrAc

    Angličtina pro nejmenší — Česká televize
    https://www.ceskatelevize.cz/porady/1008706907-anglictina-pro-nejmensi/290360728080001/

    obcas jsem si na to vzpomnel, pousmal se nad divnou vzpominkou a rikal si, ze je fajn, ze to je pryc .... do te doby nez se na tridnim blogu me dcery objevil ukol si zopakovat slovicka k domu

    a najednou je tu po triceti letech opet nazrzly rodily mluvci stredniho veku, ktery se chova jak magor, opet protivna loutka mluviciho ptaka a opet prapodivne animace ... zvlast dvourole-duet s tetou, ktera nema nohy, ale ma fousy, povazuju za vrchol dekadence



    New House and Playground for Kids | EFL English for Children | Steve and Maggie | Wow English TV
    http://www.youtube.com/watch?v=WeWv_dwnX7Y


    (nerikam, ze to nedokaze naucit, jen ten vizual byl desnej uz tenkrat)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BURKHAR: taky 37 ted narozky v breznu a fotka, kdyz mi bylo 13 na vymennem ctrnactidennim pobytu ve Francii u toho kluka, co se smeje a cumi pod stolem do herni konzole v dobe, coz delal celych ctrnact dni, co jsem tam byla, fotka vystihuje moje nadseni z celeho pobytu :))) a uces mam koukam skoro stejnej :D



    DROOPI
    DROOPI --- ---
    BOYLER: vole :-))))
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BURKHAR: nemrac se, to je dobrej vek :D! A vsecko nejlepsi!
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    DROOPI: Šikovně jsi to zabalil,)))
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Dnešní narozky.

    25 (12 let před) vs. 37 teď.



    DROOPI
    DROOPI --- ---


    SM3
    SM3 --- ---
    Kdesi u Lipska na 14.



    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    FILIPSZ: ? to jsou škatule na různé předměty
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam