• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Když nebudu líná, vylovím vám fotky z minulého průzkumu a dneška :)
    Jedna ochutnávka :

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MAR_TINA: tam to okolie je podobnými stavbami známo.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PALEONTOLOG: spíš zhmotnění filmařských kulis ze snu Alfreda Hitchcocka :) Za hypošku na 40 let.
    Co je v zemi je v tomhle kontextu jedno.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MAR_TINA: v chyni to je ten zavezenej smeťák z 80s ? na dohled od velký kypy z metra. v tý navážce je utopená neznámá těkavá organika, jen mi to nedovolili napsat do zz.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Tak já teď udělala za peníze geologický průzkum v Chýni pro prefabrikovaný rodinný paneláček.
    Švihám takových 6-10 týdně. Zajímavých krásných staveb na krásném místě potkám do roka desítku.
    Ty líce, rtíky a prsy budou něco podobného.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    LLEENNTTIILLKKA: V Plastikový chirurgii s nima měli vždycky pohovor a posuzovali jejich psyché, ne? Aspoň v první řadě, dál jsem nedošel.
    LLEENNTTIILLKKA
    LLEENNTTIILLKKA --- ---
    JOSE_MAT: Věřím tomu.
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    LLEENNTTIILLKKA: když budeš chvíli hledat, tak nějakýho Dr. Nicka vždy najdeš
    LLEENNTTIILLKKA
    LLEENNTTIILLKKA --- ---
    GEISHA: však neříkám, že to udělá každý pl. chirurg, ale někde nějací být musí.....
    Ale víme jak to je ta hranice mezi jakousi etikou a prachama je mnohdy tenoučká.
    LLEENNTTIILLKKA
    LLEENNTTIILLKKA --- ---
    VERCA_ZABA: Já to vidím tak, že plastický chirurg to prostě dělá pro ty prachy a taky není normální, protože normální člověk by to neudělal a všechny tyhle magory by poslal na léčení. Viz například Ken Rodrigo, který se najednou rozhodl, že je ženská, ačkoli předtím ze sebe potřeboval udělat nějakou parodii na alfa samce. Tam je zjevný, že ty lidi nejsou OK. Pozor ne trans lidi, ty skuteční, kteří s tím bojují od dětství atd. Proti těm absolutně nic nemám. Myslím tyhle plastikama posedlý hovádka.
    RUZOVYKOLOUSEK
    RUZOVYKOLOUSEK --- ---
    GEISHA: a přitom taková pěkná linka obličeje bez těch "jablíček"...
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    GEISHA: what. the. fuck. Diky za odkryti uplne jiny dimenze tohodle sveta. Prave jsem videl vesmirnyho elfa a cernou Gertrudu, ktera je i tak trochu beloska.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GEISHA: a existujou? (At si uchranim oci)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MISHACZEQ: no a Karen prej na ty fotce taky po botoxu, ale kdo vi....

    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    NELLAS: myslela jsem tím ten obrázek "zamlada" nalevo - na tom není ona.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MISHACZEQ: ani toto není Jocelyn. :D Dohledat ji je zjevně opravdu umění.

    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    VERCA_ZABA: Ne, ten se poplácá po peněžence a řekne si, jak to dobře udělal.
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    LLEENNTTIILLKKA: spíš by mě zajímalo, jestli ke spokojený ten chirurg. Že se jako popláca po rameni a řekne si, jak to dobře udělal a že to těm lidem sluší? Nebo tyhle hrůzy jsou důsledkem nějakýho rozpadu plastiky v obličeji?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam