• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    JIMX
    JIMX --- ---
    koukám, že tady všichni bydlí v milionářských vilách s minimálně 1000 m2 pozemkem ... :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KATIA: hele, jde to i jinak. u nás jsou dost přísný územní regulativy - sklon střechy, maximální výška, povolené barvy fasád, koeficienty zastavěnosti, provedení plotů atd. - ze začátku nabízeli asi sedm základních typovek, takže ta nejstandardnější 4+1 je tu zastoupená asi nejvíc, ale pak developer začal prodávat čistě pozemky a obec už hlídá jen ty regulativy. Ve finále trochu každej pes jiná ves, ale aspoň je to všechno pes a ne sem tam klokan či veleraptor :-)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    GRANTORINO: sice po botoxu, ale tak nejak vkusne, je porad hezka.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MAR_TINA: možná, ale jen možná, najdu nějaký fotky
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PALEONTOLOG: simtě, já používám ruční vývrtku
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KATIA: fotila to zjevně s kypou za zády, ta tomu dává poctivej příbramsko-karvinskej tón
    KATIA
    KATIA --- ---
    MAR_TINA: neznám detailně tento projekt (ano nechci :-)) jen první pohled působí o něco lépe. ex některé hrůzy jichž jsem svědkem v našem lázeňském městečku ;-)
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    KATIA: za mne je to proste peklo - vyhazet sileny prachy za hnusnej mini barak, cumet sousedum do loznice, plus byt nekde v v p*deli uprosted niceho - proste zlo. Radovy UK baraky mam taky rada.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KATIA: snažili se to sjednocování, ale ... je to tristní a ta atmosféra tam není. Doporučuju výlet. Krom toho to není levné městečko 4 km od fabriky a tisíce pracovních míst, s velkou školou a dalším zázemím.
    SITH
    SITH --- ---
    to je tak, když nechcete platit 35k měsíčně v Praze, ale jen 20k za hypotéku, a nechcete se deset let srát s rekonstrukcí nějaké zříceniny po babičce, tak Vám vyjde jen tohle peklo.

    Ale zas máte kde bydlet, do Prahy to nemáte tak daleko a dokonce vám tam v zimě postavili Billu a nemusíte pro rohlíky do Hostivic

    pro zájemce: https://mapy.cz/zakladni?x=14.2279950&y=50.0553613&z=17
    KATIA
    KATIA --- ---
    SARAJ: jako když vidím, jak občas vypadá individuální zástavba: malý/velký, rovná/šikmá/sedlová, všechny barvy, obklad dřevem, kamenem...vše naplâcane vedle sebe, plus pochopitelně malý pozemek, takže túje aby si neviděli do oken... tak si fakt myslím, že tohle je super a rozumný developer. a třeba miluju v UK ty dlouhé a dlouhé řady stejných baráků z režných cihel....
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MAR_TINA: no nekup to. pokud si vzpomínám, tak jeden majitel boxerskýho klubu s existencí skládky na jeho pozemku nebyl tak docela nadšenej.
    MAR_TINA: to už vypadá normálně, teda, já tam 2017 překračoval trámy, sporáky, suť a ocelový lana, bylo cítit ředidlo. zakládala se teprve komunikace, čov a sítě.
    dokonce jsme našel chlapa, kterej to tam jako strojník zavážel, asi 10-15m hluboká pískovna naplněná vším hnusem co byl po ruce. to bude prosedat dalších 30 let.
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MART1NKA:
    MAR_TINA:
    tohle je proste nocni mura, peklo, ani kdyby mi nekdo platil. Brrr.
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    NIKDAS: Igor and Grichka Bogdanoff jsou po babicce cesky slechtci...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Když nebudu líná, vylovím vám fotky z minulého průzkumu a dneška :)
    Jedna ochutnávka :

    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    MAR_TINA: tam to okolie je podobnými stavbami známo.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PALEONTOLOG: spíš zhmotnění filmařských kulis ze snu Alfreda Hitchcocka :) Za hypošku na 40 let.
    Co je v zemi je v tomhle kontextu jedno.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MAR_TINA: v chyni to je ten zavezenej smeťák z 80s ? na dohled od velký kypy z metra. v tý navážce je utopená neznámá těkavá organika, jen mi to nedovolili napsat do zz.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Tak já teď udělala za peníze geologický průzkum v Chýni pro prefabrikovaný rodinný paneláček.
    Švihám takových 6-10 týdně. Zajímavých krásných staveb na krásném místě potkám do roka desítku.
    Ty líce, rtíky a prsy budou něco podobného.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam