• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    vesnice na Kokořínsku- Jenichov
    1910

    2014
    SYNDROMOW
    SYNDROMOW --- ---
    BERUSKA_CA: kafe...od zida
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    ILIEN: Ty jedove kapsle me zajimaji! Chystas pomstu?
    KEL
    KEL --- ---
    Mně je Adele uprdele.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    J4C0B1M: Fak! Je to hned o pár příspěvků směrem dolů.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SLASTE: Na poslední fotce z fb/ig vypadá naprosto v pořádku, ale je Fakt, že zrovna jí těch pár kil navíc slušelo. Zoom z ig:

    SLASTE
    SLASTE --- ---
    SWATKA: souhlas. vypada ted chudak dost ztrhane.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    FAT: s tvym nickem to dostava hloubku :)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Uzivatel se jmenem Fat obhajuje nadvahu. Ok.
    JND
    JND --- ---
    Chudá česká zima. Podívejte se na časosběrné video z tuzemských sjezdovek - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...osberne-video-ukazuje-jak-chuda-byla-zima-na-horskych-sjezdovkach-40323108
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    NOXIUS: může bejt, ale já si myslím, že je to jen jiný účes a jiná póza (fotografové by mohli vyprávět). oba články jsou ze včerejška.

    CORNELA: nerozumím.....reklamní tah na co? já ji nesleduju vůbec a nějaký její fotky jsem viděla už ani nevím kdy...jestli na týhle proměně makala třeba rok a půl, tak si myslím, že je vše naprosto v pořádku (personal trainer byl explicitně zmíněn a už z logiky věci, že ona je celebrita, co si může trenéra dovolit, předpokládám, že se do toho nepouštěla sama; a taky předpokládám, že pokud trénuju celebrity a sepisuju jim dietní plán, jsem hodně obezřetný, protože jakejkoli fail bude po zásluze rozmazán v tisku)
    GINGERCAT
    GINGERCAT --- ---
    ATUARFIK: :-) Myslím, že to je Koření pěti vůní ;)
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    FAT: Jasně, rozumím tomu co chceš říct. Jen jsem se tak nějak přesvědčila o tom, že i když tlustí lidé vypadají mnohdy šťastně, tak pravda bývá jiná. Zvlášť pro ženy je těžké se s tím smířit. Určitě je mírná nadváha zdravější než podváha z diet, nemoci etc.
    RUZOVYKOLOUSEK
    RUZOVYKOLOUSEK --- ---
    TOMBRIDER: sůl a cukr
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SITH: pepř a sůl?
    SITH
    SITH --- ---
    Také máme doma koření
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    TEKKANNE: na tej fotke určite nevyzera ani zdaleka tak ako to postol
    FAT. Má tam dosť ešte kíl do tváre, a na tej tvojej už je fakt vychudnuta
    FAT
    FAT --- ---
    TEKKANNE: Určitě není ošklivá, ale jak napsal CUSTOM1, je to někdo jiný...

    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    GINGERCAT: Mám koření taky podle abecedy a ať dumám, jak dumám, nechápu, proč je "5 vůní" pod K. :)
    (Edit: právě mi došlo, že jde asi o recept "kuře pěti vůní". Ale stejně mě to drásá!)
    TEKKANNE
    TEKKANNE --- ---
    KOVOVAMINCE: 1000 kcal denně pouze první týden ;)

    Her former personal trainer previously revealed the secret behind her incredible transformation during an appearance on Lorraine. "She's working out but I think 90 per cent of it is diet," Camila Goodis confirmed. "It's a good diet to shed the weight. The first week is intense, green juices and only 1,000 calories. She doesn't look too thin – she looks amazing."

    když hubneš, spotřebováváš právě ty uložený tuky, tedy pokud tělo potřebuje pro svou performance víc energie, má odkud brát. fakt si nemyslím, že její nadváha byla zdravější než to, jak vypadá teď. má peníze, evidentně i osobní trenéry a nutricionisty, makala na tom dlouho - nezdá se mi na jejím postupu nic nezdravýho
    CUSTOM1: to je fotkou imho, tady: https://www.hellomagazine.com/fashion/celebrity-style/2020050689405/adele-rocks-black-minidress/ vypadá skvěle a pořád jako ona....jen jsme na ni zvyklý víc jako na prototyp operní divy s korpuletním tělem a šatama až na zem a ne jako na rajcovní děvče v mini black dress ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam