• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    TRAUMA
    TRAUMA --- ---
    WRNQ: já jsem četla článek na novinkách, kde psali o těch šestnácti jednotkách a pak jsem taky furt klikala z fotky na fotku a hledala je a přemýšlela odkud hasí :)
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    RSZ: dobre zkroucený ty plechy...
    NOIK
    NOIK --- ---
    BERRY: pěkně se tohle "před a po" trefilo do intervalu, kdy ty hadry přišly opět znovu do módy:)
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    WRNQ: Omlouvam se, jsem hloupa olihen :)
    RSZ
    RSZ --- ---
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    PUBLICURINATION: Chtěla:) Tak třeba hasit, když je to v lese.
    RSZ: Okej:) Takhle bez lidí je to taková mírná postapo chvilka.
    RSZ
    RSZ --- ---
    WRNQ: "zasahovalo 16 hasičských jednotek a vrtulník" to nevypadá na spokojené plápolání:)
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    WRNQ: a co by jsi s tim chtel v tomhle stavu delat? :)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    RSZ: To tam takhle nechá někdo jen tak spokojeně plápolat?
    BERRY
    BERRY --- ---
    RSZ
    RSZ --- ---
    aktuálně



    RUMEK
    RUMEK --- ---
    MALATI: Aspon vim jak vypada Tyra Banks po ranu.
    BOB_ALT43_ULE
    BOB_ALT43_ULE --- ---
    GRANTORINO:
    Ah :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GANDHI: spis to mohla byt serie fotek ty holky, z toho jedna je trochu a ta druha fotka je hodne zfotosopovana ;) dost pravdepodobny
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    BOB_ALT43_ULE: myslim, ze sis to priradil k jinymu prispevku, tohle je samozrejme mysleno na ty cernosky ;)
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PATISLAV: zcela evidentne:p staci jedinej pohled na ty vlasy a kazdymu kdo vi jak facha color dodge je jasny, ktera bije - a jestli se k PS sahlo kvuli jedny uprave, neni duvod verit, ze celej zbytek jde za tim:)

    jednu chcili jsem kvuli tomu jak je to umely skoro pojal podezreni, ze nekdo vyskladal tu druhou fotku z ty prvni - trochu dost prace, kvuli takovy hovadine, ale proveditelny
    BOB_ALT43_ULE
    BOB_ALT43_ULE --- ---
    GRANTORINO:
    Po dredama žádný příčesek nemá. Jenom si to smotala a hmota těch dredů stačí.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    GRANTORINO: mně teda přijde, že obrázek vpravo je i fotošop, třeba nos i obočí mi přijde nějak moc mázlý na to, aby to byl jen makeup.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    GRANTORINO: ja neviem, nosit cely den nalepene umele rasy vyzaduje fakt odhodlanie.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GIINGGER: kdyz mas dobry mejkapy, tak to zas takova vrstva neni a upevnis to fixacnim prejem, ze se to nehne, horsi bude ten prices pod tou ponozkou :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam