• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    MERISCZ: Nechápu ty mínusy. Vždyt to je před a po. Zdejší slepci očividně nevidí rozdíll pokud nejde zrovna o renovaci bytu, hubnutí nebo změnu ošklivky na menší ošklivku pomocí tuny makeupu.

    takže to máme
    - napínák žetězu
    - měnič a přesmykač
    - kazeta a převodník
    - předpokládám i řetěz
    - a o bowden méně

    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    jak tu chtěl poflexit a dostal rekt lul
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    MERISCZ: Ja tam krom zmeny na 1x12 nic dalsiho nevidim :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    BERRY: Opadla mlha a jak to hned prokouklo, že?
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    Spíš takové "najdi deset rozdílů" (asi jich tam tolik není, nepočítal jsem to)

    RADENA
    RADENA --- ---
    BERRY
    BERRY --- ---
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Od prvních krůčků k občance. Čas nezastavíš.

    KEL
    KEL --- ---
    Jména! Nebuďte slušnej.
    SITH
    SITH --- ---
    množí se mi dotazy v poště, tak se omlouvám za případné zmatení, neboť jsem neuvedl zdroj, ale toto SITH: není moje stavba ani moje zahrada. Le pardon
    EL_KO
    EL_KO --- ---
    SITH: helix pilíř - bomba :)
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    Mor pomníkový, F. X. Šalda, 1929

    Krásné bylo Staroměstské náměstí tak na počátku let devadesátých minulého století. Severní fronta domů vybíhala více k jihu, okolí svatého Mikuláše bylo hustě zastaveno a tak tvořilo náměstí opravdu uzavřený prostor; mistrně v něm byl umístěn barokní sloup Panny Marie, který ten prostor opravdu rozezvučoval. Do tohoto uzavřeného prostoru vjel na konci devadesátých let krumpáč assanační, probořil severní frontu, rozmlátil všecko kolem svatého Mikuláše, nadělal děr do prostoru náměstí. A když tam postavil Šaloun svůj rozmáchlý, na prázdno vyšumělý, beztvarý pomník Husův, bylo dopuštení boží dovršeno. Ať vstupuji na náměstí Staroměstské z Dlouhé třídy, nebo z ulice Železné, vždycky mám mučivý dojem, že se na místě, kde stojí pomník Husův, stalo nějaké strašné neštěstí, kterému nemohu zabránit. ...
    KASTA
    KASTA --- ---
    SITH: me se libi ten kroucenej sloupek z cihel! to je na betonovym zakladu? (kdyztak prosim do posty)
    DIVER
    DIVER --- ---
    SITH: škoda kadibudky, jinak hezký :)
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    2019 vs. 2020

    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    SITH: nádherná oáza!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    AIM_FREEMAN: Letos by Jitka slavila 100 let.
    SITH
    SITH --- ---
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---


    „Když táta dostal doživotí, skákali jsme radostí.“ Vzpomínky dcery ekonoma z procesu s Horákovou — HlídacíPes.org
    https://hlidacipes.org/...zivoti-skakali-jsme-radosti-vzpominky-dcery-ekonoma-z-procesu-s-horakovou/

    Před sedmdesáti lety – 31. května 1950 – začal vykonstruovaný soudní proces, který skončil popravou někdejší poslankyně Milady Horákové a dalšími justičními vraždami. Jiní obžalovaní odešli s dlouhými tresty, mezi nimi i ekonom a publicista Jiří Hejda. „V rádiu jmenovali obviněné: ,Horáková, Nestával, Hejda,…‘ Otec byl třetí v pořadí, tak jsme si říkali, že to je dost špatné,“ vzpomíná v Příbězích 20. století dcera Jiřího Hejdy Jitka Matoušková.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    GRANTORINO: ZETOR_13: ale mozna toto vse uz patri spise do vedeckych...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam