• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    DELVIT: ano, je to absurdní. A co s tím mám dělat? Prostě to tak bylo.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    DELVIT: Protože on vůbec není běžným jevem zaměstnanec, který zažil blbého šéfa a nesnáší šmahem všechny podnikatele, že jo. Je to absurdní, ale je to normální.
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    MADIETTA: To je sice smutné, ale je to absurdní. Kdyby pracovala u továrníka a tam by s ní špatně zacházeli, nenáviděla by všechny ty továrníky? Zajímavý druh myšlení...
    DPMAN
    DPMAN --- ---
    2005-2020
    Časem to asi budou muset přejmenovat.



    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DANCHEZ: a komunisty z nich dela presne co? Nenamahej se, nic.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    DANCHEZ: vazne? Ja cerpam z prohlaseni poslance za kscm. A ty muzes nekoho uvest?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Jeste averzi k nemcum a krakonose, plz
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    JASMINOVA: Moje babi byla strašlivá antisemitka, nenáviděla všechny Židy na smrt a dávala jim za vinu strasti celého světa, a to proto, že ve čtrnácti letech šla sloužit do židovské rodiny a nezacházeli tam s ní dobře.
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    JASMINOVA: já jí rozumím, ten pocit zůstane.....
    Život může formovat člověka původně naprosto neutrálního vůči všem - kapka vody vymele kámen dopadá-li opakovaně, špatné zkušenosti zformují názor..........
    THOR_CALYSTERN
    THOR_CALYSTERN --- ---
    JASMINOVA: to nic není, nevím jestli bohužel, ale je to běžný jev nastavení, který není možné předělat u konkrétního člověka s takovou a makovou zkušeností...
    asi by to nakonec u někoho šlo, ale ne běžnou argumentací a bylo by to nadlouho...

    Nedávno umřela stařičká sousedka, která kdykoliv to šlo, vyzdvihovala, že nejlíp se měli oni (Němci) za Hitlera...
    Já to chápu, prostě osobní zkušenost a možná i nějaký ty tahanice při vysídlování (akorát nevim proč přesně její rodinu tu po válce nechali) se na tom názoru muselo podepsat. Taky to mohla bejt falešná nostalgie, přikrášlování...

    Všechno typický pro práci lidskýho mozku...
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    PALEONTOLOG: komousi to delaj i tedka, akorat si tak nerikaj
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    VON_GILOTINE: mas jedinej dukaz ze v britanii jsou systemove nejakci lidi/minority znevyhodnovani? respektive kdekoliv v zapadnim svete?
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Naše psisko kdy jsem ho viděla úplně poprvé a úplně naposled. Bez jednoho dne se dožil 15,5 let.



    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    50 Cats That Went From Being Mega-Chonkers To Lean Floofs | Bored Panda
    https://www.boredpanda.com/fat-cats-losing-weight-before-after/



    BONEMINA
    BONEMINA --- ---
    Jedno před a mezi:
    Předloha Villard de Honnecourt:


    Moje skoro po, ještě chybí dovyšít pozadí:

    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    NIKDAS: mojí babičce ukradli ve 40.letech cikáni nákup a dodnes je za to nenávidí. Všechny. Včetně pečovatelky, co jí nosí obědy. Meh.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    NYX před.

    NYX po.

    P. S. Je to tu samej dement, už mě to přestává bavit.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TOOMIX: Kamoška řikala, že prej se tomu dycky říkalo Gympl Pterodaktyla.
    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    BURKHAR: No dovol? Moje prabába je rasista dodnes!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    PLAVEVA: nestačil by Žižka, lapka, masový vrah, náboženský fanatik a vůdce takového středověkého Křesťanského Státu který hodil České královstí o spoustu let zpět ještě efektivněji, než ISIS Sýrii?
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    Cekam na strhavani sochy KarlaIV., toho antisemity.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam