• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    QWITI
    QWITI --- ---
    Dceři mojí kolegyně bylo včera 18, viděla jsem ji poměrně dávno a maminka sdílela její fotky..
    na těch posledních 2 je jí 17 let, jsou tak pul roku staré
    a já se ptám proč...(protože bez toho nánosu to musí být fakt hezké děvče)

    ALONSY
    ALONSY --- ---
    HARDCABB: Naopak. :-D

    PHI3K
    PHI3K --- ---
    YAMA: 135cm, trochu výzva byla udělat střechu postele pod úhlem 130st. Kdyžtak se ozvi a něco vymyslíme.
    DIVER: Mají 4 vnoučata a jednoho pradědu, ale paní chtěla jen dvě postele aby jí tam na víkendy nejezdili všichni najednou ;)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    Po chemoterapii

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: To je revoluční myšlenka, ale na internetech, obávám se, neprojde.
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    BLOWUP: proto mi přijdou lepší ty originální fotky, naopak mi přijde že jsou i reálnější. Osobně jsem moc černochů s tak zářivou barvou pleti jako na upravených fotkách, neviděl. Stejně jako je to u bílých , někdo září zlatavě, někdo do šeda nebo do žluta. A přesně jak píšeš, když tam jako autor budu chtít fláknou zelený nádech tak tam prostě bude, protože je to můj umělecký projev. To by se mohli začít bouřit třeba přírodovědci, že barvy přírody jsou dnes často upraveny tak že zelená není zelená a modrá není modrá :D
    Tyjo, že jim nevaděj přefiltrovaný instagramový fotky :D

    Chtěj realitu? aby zrovna černé ženy pak nebyly zas nasrané, že bez úprav jsou jejich fotky nepublikovatelný :D (jistě není případ všech, ale ne každá má to štěstí)
    YAMA
    YAMA --- ---
    PHI3K: Můžu se zeptat, jak vysoká je tam podezdívka? Přemýšlím o něčem podobném.
    DIVER
    DIVER --- ---
    PHI3K: a kdo z nich spí na koberci?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    TABBY: Me teda ta uprava vpravo prijde silena, ta plet jde v highlights do oranzova jako kdyby sverili nastaveni saturace nekomu barvoslepymu. Vlevo mi to prijde perfektni, imho, oranzovyho cernocha jsem jeste nikdy nevidel, to uz spis nektery belochy (haha). Ale co ja jako beloch do toho mam co kecat, ze :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JAYBEE: tak hlavne, nasviceni i konecny upravy tonality a barevnosti jsou jaksi soucasti kreativniho vyrazu autora. Kazdej kdo v tomhle prostredi tvori to vi, mimo jiny vi ze tam je mozny uplne vsechno, modelky s modrym nebo kdovijakym nadechem atd, nezavisle na rase nebo barve kuze. Ale o realie v tehle dobe prestalo jit uz davno, a cosi jako umelecka svoboda se dostava pomalu na index.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SULTHAN: obavam se, ze presne tak dnesni media fungujou. Rika se tomu digitalni mob. Staci jeden tweet a sjw retardi zacnou busit do klavesnic, tjo, sad story :-) Prikladu je bezpocet, docela strizlive ten fenomen popisuje treba Kechlibar, napsal o tom serii clanku - teda on tomu rika "digitalni moloch". Tohle je jeden z nich, enjoy.

    Digitální Moloch III. – Na hranici s kacířem! – Kechlibar.net
    https://kechlibar.net/2020/06/16/digitalni-moloch-iii-na-hranici-s-kacirem/
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    BLOWUP: To jako fakt je svět tak daleko, že i fotografové jsou ted rasisti pro nedokonale nasvícenou scénu nebo nedostatečně živé barvy pleti? :D :D omg... ne že by s černou pletí na fotografiích nebyl nikdy problém :D :D ale to už citlivá individua asi neřeší.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    BLOWUP: Ono tam šlo jen podle bulváru, který napsal článek podle 2 tweetů a ten článek pak převzali bulvární média po celém světě. O tohle tam fakt nešlo.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    TABBY: tak ono tam slo mimo jine i o to, ze pro fotografovani cerneho modelu by podle kritiku mel byt angazovan cernossky fotograf, ponevadz nikdo jiny cernosku vyfotit neumi. To pobavi zvlast kdyz jde o Annie Leibowitz, ale takova uz je nase doba ;-)

    Vogue Slammed for Hiring Annie Leibovitz for Simone Biles Cover Instead of Black Photographer
    https://petapixel.com/...iring-annie-leibovitz-for-simone-biles-cover-instead-of-black-photographer/
    BURAN
    BURAN --- ---
    TABBY: prvni fotka je vytonovana aby model sedel k tomu pozadi, na te druhe "korektne" zprocesovane fotce model vypada, jako by tam byl dolepeny posleze. Nefunguje to, a nejspis to ani nezapada do grafickeho stylu media.

    Tebou zminovane zloutenky by si neslo vsimnout bez porovnani. Kdyby se original porovnaval s fotkou s ubranou zelenou slozkou, bude ti original pripadat zeleny.
    TABBY
    TABBY --- ---


    Autorem fotky vlevo je Annie Liebovitz, autorem barevné úpravy vpravo David L. Morgan.
    Srovnání pochází z https://twitter.com/DavidLeonMorgan/status/1282060153215422467
    (A čim déle se na originál dívám, tím víc mám pocit, že na něm Simone vypadá, že má žloutenku ;)
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    SULTHAN: To chápu tak nějak na stejno...
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    KAKIHARA: Já teda myslel, že dneska už si kulturisté nejen sypou, ale hlavně si i píchají růstové hormony. Jen se steroidy totiž tu svalovou hmotu jen tak nenaberou.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    S_O_U_L_MAN: Na jednu stranu mas symetrii těla a duchovno, na stranu druhou máš Mikulcovou a její “bez dopingu to nejde”. Coz mi z mýho osobního duchovna prostě nejde dohromady.
    AMANT
    AMANT --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Josef Fritzl genehmigt!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam