• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    2004 - 2020

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    undefined: to neni tak uplně pravda, protože Vietnam začal už v roce 1946, kdy USA jako spojenci Francie dali ruce pryč od tamního pokusu o samostatnost, do té doby od poloviny 19 století byl Vietnam kolonie Francie
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    RSZ: Přesně. A stál za tím stejně Kennedyovic fotr. Včetně masakru na Kubě, kde US dostali strašně na prdel.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    VOPICE: Oukej. Jdu si v pauze pro Marylandy. Fialový. Doufám, ze budou stejně dobrý jako před 15 lety.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    RUTHLESS: evidentně je to snazší prodat, než image skvělého vůdce svoodného světa :-D
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ZUZKAOU: Já bych si teda teď sušenku fakt docela dal :-/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    RSZ: A tady někdo v Kennedym vidí starý dobrý svět? Jestli něco, tak

    PŘED
    v 60. letech PR mašinerie produkovala obrazy kompetentního prezidenta, který má obrovské množství práce.

    PO
    No a pak tu máme Donalda a sušenky.
    RSZ
    RSZ --- ---
    ZUZKAOU: oficiálně ano, ale začalo to za něj. Stejně jako rakety v Turecku a karibska krize. Vidět v něm nejakej starej dobrej svět je trochu kratkozrake.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    RSZ: no do té USA oficiálně vstoupilo po Kennedyho smrti...
    RSZ
    RSZ --- ---
    ZUZKAOU: furt lepší product placement než válka ve Vietnamu ne? ;)
    SITH
    SITH --- ---
    Čína

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ZUZKAOU: dokonaly material pro Simpsonovi a dalsi karikaturisty
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GRANTORINO: jako product placement z oválné pracovny- Andrej se ještě musí dost snažit, aby to trumfnul. Hlasuju za obřadné polykání kosteleckých párků v katedrále sv. Víta.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ZUZKAOU: nene XD... ty susenky tvl
    V3S
    V3S --- ---
    CHA1NDLER: ja jsem rad, ze tenkrat to bylo vic takovy mirne povrchovy, v podstate vetsina trvalych nasledku u mych vrstevniku jsou diry piercingu, ridsi vlasy po experimentech (dredy, barvy, cira) nebo nejhur naky nevkusny tetovani ... plastika prsou, botox rtu nebo znicena kuze ze solarka uz mi prijde jina liga .. jinak ze soucasneho pohledu jsme vypadali jak dementi, o tom zadna :)
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Při procházce jsem udělala fotku a poslala mamce. Dneska mi od ní přišla velmi podobná, ale z roku 1989. Za 31 let akorát přidali zábradlí. A taky jsem to tehdy vyfotila ostře :-)

    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    QWITI: Protože je mladá a hloupá. Ať se každej tady podívá na svoje fotky když mu bylo 17.. se vsadim že půlka lidí tady tam má tričko s 2Unlimited nebo s Backstreetboyz. Tyhlecty hejty lol prostě :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam