• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    MATEEJ: brrr
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Po 50 letech

    2-DB1-E2-F600000578-0-image-a-15-14456216463042-DB1-E2-FD00000578-0-image-m-7-1445621315385

    2-DB1-A16400000578-3286745-Miss-Eaton-who-is-approaching-her-79th-birthday-said-it-would-be-a-37-144562-DB16-E1-E00000578-0-image-a-9-1445621355778
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    ono se to ještě furt řeší....
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    CORNELA: jop, takhle přesně moderní války vypadaj. Říkal mi to můj doktor, hned potom, co se zvládnul pochlubit, že mu Zentiva dala zájezd na Maledivy za to, že naočkoval třem cikáňatům s hexavaxínou i autismus.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    CORNELA: No, na těch válečných veteránech za druhé světové se nejvíc podepsalo to, jak to bylo dlouhé a že dost trpěli nedostatkem spánku a jídla (nemluvě o tom, že často nemohli spát). Dnes se s jakýmkoliv zárodkem psychického problému posílají domů, zatímco tehdy museli na frontě prostě bojovat všichni. Většinou bez jakéhokoliv reálného odpočinku.
    To je dneska nepředstavitelné.
    RSZ
    RSZ --- ---
    CORNELA: to máš jako s doktorem, co v L.A. akorát zašívá silikonový implantáty do prdelí, ale furt se mu říká doktor
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    TABBY: se tu bavíme o autistech? Nějak jsem asi přehlédl. Nebo snad se tu předháníme kdo uklízel jaký sračky a kde a jak to bylo složitý? Jo no taky jsem uklízel sračky ze zdí, sračky ze schodů, z různých povrchů, sračky různého původu. Naprosto úžasný bylo třeba asistovat při výměnně stomie v letadle...lahůdka. Ono se to časem v člověku vsákne, prostě jen další sračky k úklidu. No big fucking deal.
    SMETY
    SMETY --- ---
    Sem tu správně ve Vegete?
    TABBY
    TABBY --- ---
    JAYBEE: O dite s poruchou autistického spektra jsi se nekdy staral? Tam jsou exkrementy leckdy všude, a to nikoliv obrazně ;)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    JAYBEE: Já myslím, že to byla nadsázka :)
    RSZ
    RSZ --- ---
    Třeba já jsem válečnej veterán a ten příměr mě vyloženě neuráží, pojďme dál, na tlusté ženy a odrostlá štěňátka.
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    KAIRRA: hmmm...řekl bych, že je to přesně jakákoli starost o člověka ve stavu, kdy se ještě nebo už, neovládá, nebo taky starost o zvíře ze stejných důvodů. Chápu, že pro matku na mateřský je těch pár desítek gramů exkrementů, naprostým vrcholem nepohodlí a utrpění dne, ale nic světabornýho na uklízení sraček fakt neni....teda je, všechen respekt těm, kdo čistí jímky a kanály.
    Tohle ale neni o sračkách, ale příměru mateřské k válce. A to mi přijde jako hodně stupidní přirovnání.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Válečný veteráni vs. matky na mateřské (ale rozhodně ne dovolené).
    KAIRRA
    KAIRRA --- ---
    JAYBEE: po lokty ve sračkách, který nejsou tvoje - to je ovšem přesně mateřská ;)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    Tak já jdu pro popcorn.
    JAYBEE
    JAYBEE --- ---
    PETEKKA: Řekni to do očí člověku přeživšímu válečnou vřavu... máš to snadný, takových už moc nepotkáš...tak si užij své osobní peklo, to utrpení býti matkou na mateřský, musí to být fakt ukrutně hrozný a vyčerpávající. Jistě se pohybuješ den co den na hranici svých fyzických i psychických sil, bez pomoci, bez uznání, bez naděje, po lokty ve sračkách, který nejsou tvoje.
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    NIKDAS: Hned jsem si rikala ze to po vypada jako ten hypochondr ze Scrubs :D
    GECKO
    GECKO --- ---




    NIKDAS
    NIKDAS --- ---
    LOJZEE: To ho rovnou mohl hrát Richard Kind :D https://www.imdb.com/name/nm0454236/
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    tucnak v novym batmanovi

    PUPEK
    PUPEK --- ---
    FRIZER: a na to je dobrý dát si tenhle film
    Boj / Krigen (2015) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/379846-boj/prehled/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam