• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ACKO
    ACKO --- ---
    TABBY: to je dost klamavá reklama, kdyby tam hodili některé absolventky Bambini di Praga....nevím nevím, jestli by to netrumflo chlast nebo drogy
    GREW
    GREW --- ---
    KUBIIK: https://cs.wikipedia.org/wiki/Veter%C3%A1n_(voj%C3%A1k) "Veterán (z latinského vetus neboli starý) je vojenský vysloužilec anebo zvláště vysloužilý účastník nějaké války či bojového tažení" A abych nebyl oftopic, tak prikladdam jedno veteranske pred, behem a po.

    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    LOJZEE:
    Le Mans '66 / Ford v Ferrari (2019) | Zajímavosti | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/332773-le-mans-66/zajimavosti/?type=film
    Matt Damon as Carroll Shelby

    TABBY
    TABBY --- ---
    Naborovy letak detskeho sboru:

    TILLIT
    TILLIT --- ---
    LOJZEE: imho Cate Blanchett mnohem lepsi

    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    FRKOLKA: Válečný veterán je člověk, který ve válce nějak mentálně uvízl a tudíž má problémy se zapojováním do běžného mírového fungování, přičemž veteráni se navzájem podporují. Pochybuju, že nějakých pár měsíců na Afghánské základně s pravidelnou stravou, prací a posilkou dokáže člověka, který úspěšně absolvoval náročné psychotesty, nějak víc rozhodit a spolky taky nezakládaj. To nejsou žádný veteráni, ale normální, zcela soběstační občani.
    ZABAKOVA
    ZABAKOVA --- ---
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---






































    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Connerymu je letos 90



    GECKO
    GECKO --- ---
    EXCITE: To se zdá. Nejsou to hřebíky, ale nerezový vruty (bohužel s křížovou hlavou, dneska už bych radši používal torx). Když jsem to dělal nový, tak jsem diry předvrtával a zahluboval, takže hlavičky jsou většinou v desce utopený (a ty vruty tím časem do dřeva jakoby zarostou a jsou méně patrné). Takže při broušení tohle problém nebyl, naprostá většina je pod úrovní i po přebroušení. Pokud hlavička trochu koukala, nebo byla výš, tak ji ten kotouč prostě zbrousil. Žádná nebyla tak vysoko, aby kotouč potrhala (to se mi stalo na stole s lavicema, co jsem brousil taky a tam asi dva vruty trochu koukaly ven a roztrhaly ten smirek.... ).
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    MATEEJ: brrr
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    CORNELA: a co tě na tom sere, byli ve válce, tak jsou z definice slova veteráni. Zemědělci taky dneska už ženou obilí kosou ale zaplatí si kombajn a přesto si dál říkají zemědělci.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MONROE: před lepší
    MONROE
    MONROE --- ---
    Mensi progres od brezna. :)

    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    CORNELA: mozna by stalo za to si na youtube zkusit dohledat zabery z headkamer vojaku v tech laznich...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    jeden by az neveril, co s clovekem dokaze udelat fitko a dostatecnej prisun teply stravy:p

    US Marine Aaron Mankin
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    GECKO: Dobrý, jak jsi řešil ty hřebíky? Přijdou mi jaokby více zatlučený
    TABBY
    TABBY --- ---


    Box Hill Kingswood College změnila uniformy, více.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Po 50 letech

    2-DB1-E2-F600000578-0-image-a-15-14456216463042-DB1-E2-FD00000578-0-image-m-7-1445621315385

    2-DB1-A16400000578-3286745-Miss-Eaton-who-is-approaching-her-79th-birthday-said-it-would-be-a-37-144562-DB16-E1-E00000578-0-image-a-9-1445621355778
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam