• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZCR: endemit jaxviñ
    ZCR
    ZCR --- ---
    OMNIHASH: já žádnou svatou válku nevedu; btw. to není jabloň, špíš nějaký novější kultivar sakury či čeho.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ZCR: nechci vám kecat do týhle svatý války, ale ta jabloň tam furt je, a kvete přes třetinu fotky.
    ZCR
    ZCR --- ---
    SITH: (tak si je třeba taky vykácet nemusíš, žeano... a vidíš na té fotce něco, co má potenciál vyrůst výš, než dočůráš?)
    SITH
    SITH --- ---
    ZCR: tak to je úplně běžné že si vykácíš staré jabloně a místo nich zasadíš padesátiletý velký strom
    ZCR
    ZCR --- ---
    SITH: na mě je tam moc šutrů a málo vzrostlých stromů a košatého křoviska; aspoň že ten vodní prvek. Kdyby se to nechalo takových 30 let bez údržby, bude to super divočina :-]
    ZCR
    ZCR --- ---
    MAR_TINA: lidem bývá v létě zima, tak si přitápějí, aby si mohli pořídit klimatizaci
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    SITH: Mě by tam teda nebetyčně srala ta dálnice, takže kdybych něco takovýho zdědil, neinvestoval bych ani korunu a okamžitě prodal...ale chápu, věc názoru... :-)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    AIJA: Hodil by se k tomu reklamní banner: Místo pro život,takový jaký je.
    AIJA
    AIJA --- ---
    SITH:
    Hmmm, baráky teda budiž, ale ta zahrada je fakt hnusně umělohmotná.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    PALEONTOLOG: To byl spíš ale Svěrák.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ja jsem si uprimne myslel ze prvni post od PALEONTOLOGga je jenom ironicka/parodujici nadsazka, vzhledem k tomu jak to obvykle probiha v tomdle auditku..
    ..zivot me neprestava prekvapovat.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SITH: jo, s tim naprosto souhlasim. ale to se tyka stavby. jen ta zahrada je proste prehnana, udrzet jeji raz nikdo ani nezkousel.
    odesel nam menzel a s nim i heslo: cechy, to neni zeme, to je zahradka.
    popravde jsem rad, ze si majitele poridili na dvorek udrzbu neco tak narocnyho, ted se bez zahradnika neobejdou. ja bych to teda plit nechtel.
    SITH
    SITH --- ---
    PALEONTOLOG: jinak já si to před představuji nějak takhle:
    baba se o to posledních 40let nestará, protože dědek natáhl brka někdy po revoluci. Nevětrá, takže je všude plíseň, smrdí to tam zatuchlinou a močí. Na nic ta nešáhne, protože je ráda, že se dobelhá na zahrádku a sedne si tam na lavičku. Na stromy kašle, protože nevyleze na žebřík, nemá dvacet bedýnek na jabka a mladí raději kupují "čerstvé" v Lidlu. Takže to tam padá všechno na zem, hnije to tam, létají na to vosy, nedá se tam chodit. Na pampelišky ti každý kašle, protože je to plevel, tráva roste jak splašená a musíš volat 2x ročně vnukovi, aby ti to tam přijel posekat. V tom ex kurníku ex chlívku to vypadá tak, že je to tam samá pavučina, 50let stará dřeva, shnilé a mokré zdi, všemožný bordel, co děděk sehnal za posledních 80 let.

    A jakmile tohle podědíš, tak to bud celé komplet zbouráša postavíš něco nového, nebo to zbouráš tak, abys nechal aspon obvodové zdi a uděláš tam něco, abys tam mohl normálně žít a mít posezení, když zrovna prší.

    Ta zahrada žádná sláva není, ale nemusíš se o to starat, max tak zastřihnout keříky a dosypat kůru. Trávnik řeší 3x denně autosekačka.

    kapitán odlétá
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MAR_TINA: Imho je to prostě jen focený jiným sklem či kýho čerta.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    87HIGHFLYER: jj, ja se zase oprel jen do zahrady, objekty pohledovejsi viz SITH
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SITH: proporce se změnily na pohled změnou velikostí oken uvětší stavby a sklonu střechy u té menší stavby. A imho k horšímu.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    87HIGHFLYER: proto pisu "u me" spatne. a pisu proc. kdyz jsme u toho, co je na tom hezkyho a funkcniho? tedy naaranzovany tri klimaticky pasma na 700m2
    SITH
    SITH --- ---
    MAR_TINA: imho proporce zůstaly stejné, jen je to jinak focené a z jiného úhlu. Je to vidět na tom plotu v pozadí. Mě se třeba černá krytina líbí více než ta červená a k dost fasádám sedí lépe
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    MAR_TINA:
    MAR_TINA: reagoval jsem na ten komentář o manželce a katalogu, nikoliv na názor, že je to hnusný
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam