• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ROTOPED485: jo ja byl na zahrade dneska, sklizel jsem rajcata, rozrostly se okurky a fazole zase, cukety bohuzel hnijou, nejaka ta dyne. letos jsem sekal jen tak ma ciro, vzdy jen asi 60% plochy, aby se zivot rychle vratil. mame tam jesterku zelenou, tak at ma co zrat.
    tuje je napravo, asi.
    tam se nafouka listi a semen, ze se z toho za chvili poserou. ale treba to je zamer, nechat zarust kamennou zed za pade :)
    nicmene jsem sam zalozil par jezirek kam se natahli divoci colci. mam rad krajinu funkcni.
    ROTOPED485
    ROTOPED485 --- ---
    V Cechach bohuzel kultura zahradnictvi temer neni. Tady je kultura zdegenerovanyho zahradkarstvi a do toho patri jak ta vrchni, tak i ta spodni fotka od Sitha. Zahrada ma vzdy zapadat do razu okolni krajiny. Vsechny ty preslechteny zakrsly borovice nacincany zahonecky, travnik strikanej selektivnim herbicidem, jsou z estetickyho pohledu stejne nahovno jak sest ohlejch jabloni na dvorku, ale tem jablonim se to da odpustit, protoze ta zahrada predtim byla primarne uzitkova.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ANNONKA: Na tak vysokem naspu?
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    Na pravé straně fotky je vidět strom rostoucí ZA tou "protihlukovou stěnou", takže není on to plot? Už jsem viděla betonové ploty výšky dospělého pivotmana mezi zahradami......................
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    ta zahrada je příšerná, ač chápu, že starý ovocný stromy byly zanedbaný a neměly už budoucnost.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DOKKTOR: Na druhou stranu, dle protihlukove bariery v pozadi je to nekde pod dalnici/zeleznici, do toho asi moc investovat nechces.
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    SITH: jau!
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    SITH: a nebo to udelas poradne a s citem, samozrejme kazdeho vec.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SITH: tjo, za prachy si clovek vkus nekoupi, ale nekde u Drazdan by to urcite melo uspech.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Uz jste se dostali k plastovym oknum? :-]
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZCR: nepochybuju, jablon ani omylem. pak jeste ty paraboly na baraku, na vabeni nocnich motylu, ty me taky dostaly.
    na ty zahrade neni nic spravne
    ZCR
    ZCR --- ---
    PALEONTOLOG: (imho fakt sakura, nebo rozhodně něco z tohohle okruhu, už jen podle barvy mladých lístků, o plnokvětosti nemluvě)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZCR: endemit jaxviñ
    ZCR
    ZCR --- ---
    OMNIHASH: já žádnou svatou válku nevedu; btw. to není jabloň, špíš nějaký novější kultivar sakury či čeho.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ZCR: nechci vám kecat do týhle svatý války, ale ta jabloň tam furt je, a kvete přes třetinu fotky.
    ZCR
    ZCR --- ---
    SITH: (tak si je třeba taky vykácet nemusíš, žeano... a vidíš na té fotce něco, co má potenciál vyrůst výš, než dočůráš?)
    SITH
    SITH --- ---
    ZCR: tak to je úplně běžné že si vykácíš staré jabloně a místo nich zasadíš padesátiletý velký strom
    ZCR
    ZCR --- ---
    SITH: na mě je tam moc šutrů a málo vzrostlých stromů a košatého křoviska; aspoň že ten vodní prvek. Kdyby se to nechalo takových 30 let bez údržby, bude to super divočina :-]
    ZCR
    ZCR --- ---
    MAR_TINA: lidem bývá v létě zima, tak si přitápějí, aby si mohli pořídit klimatizaci
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    SITH: Mě by tam teda nebetyčně srala ta dálnice, takže kdybych něco takovýho zdědil, neinvestoval bych ani korunu a okamžitě prodal...ale chápu, věc názoru... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam