• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    ZCR: diky koroně (očr a homeoffice) na jaře to šlo celkem rychle. Ještě dodám aktualní foto po víkendu.
    ZCR
    ZCR --- ---
    KACHNIZON: poskládat správně to čedičový puzzle mohla být zábava na několik let!
    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    DEVIL: Minibagr jsem jsi pronajal i s bagristou (nikdy jsem s tím nedělal a navíc pozemek celkem ve svahu), chtěl asi 800kč/h bylo to včetně dopravy dělal to asi 2h. Kamení jsem našel na bazoši a bylo včetně dopravy - přeci jen 12t na vozíku za autem by jsi postupně vozit nechtěl. Vyšlo to na 1000kč/t včetně dopravy. Další přeprava po pozemku už v kolečku vlastní silou včetně výstavby. Dobrá posilovna to byla :-)
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    KACHNIZON: to je moc hezky. muzu se zeptat kolik stoji pronajem toho minibagru? a sutraky si navez postupne nebo ti je vysral nekdo z korby na zakazku?
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    Jedna z vlastní zahrádky :-) Byl to dárek pro tchýni k narozeninám. Já jsem navrhla a muž s bratrem realizovali. Snažili jsme se to držet hodně low číst, do budoucna jsou v plánu ještě nějaké dodělávky, např světlo nad linku




    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    Kamení v zahradě - 12t čediče a jeden 500kg pařez. Zídka realizace jaro 2020 aktuálně spáry osázeny skalničkamy.









    PER2
    PER2 --- ---
    navalny, pred/po otrave/hospitalizaci



    EFFILA
    EFFILA --- ---
    Pracovni dovolena na chate
    V prubehu

    Po
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    LUCIEN: se omlouvám Qantas, ale je pravda že i křišťálová lupa to neumí :)
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Dennis Nilsen aka Des

    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Sam a Dan. Pred covidem (piloti Quantasu) a nyni (rozvoz Coles - neco jako Tesco v Australii)

    VXP
    VXP --- ---
    SMOKINGVENCA: a co tahle? :)

    Soft Cell - Tainted Love (Official Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=XZVpR3Pk-r8
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SMOKINGVENCA
    SMOKINGVENCA --- ---
    gdyžtag smažte....

    před
    Gloria Jones Tainted Love Original 1964
    https://www.youtube.com/watch?v=OJKe2j9Wjh4


    po
    Marilyn Manson - Tainted Love (HD)
    https://www.youtube.com/watch?v=dbhjEDH4pIk
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    GECKO: tak to je fakt ultra pekny!! omfg. plus za cestopisy zmikunda a hanzelky..
    GECKO
    GECKO --- ---
    YENNEFER: Ale jistě, ozvalo se ze sluchátka... http://io.pinknet.cz/milire/index.php?itemid=74 ale je to už dost dlouho, pak jsem koupil přenosný lzžařský vlek a tři zimy nebyl sníh v podstatě žádný...
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    GECKO: já vím, jak to vypadá na silnicích, jde mi o zasněžený dům :-) kdyžpak sem pak foukni fotku po sněžení :-)
    GECKO
    GECKO --- ---
    77WHITE: Jasně.. já tomu naprosto rozumím, je to samozřejmě tak. Na nový vybavení už teda fakt nebylo, takže dům je částečně (a ještě teď) zařízenej tím, s čím jsme se přistěhovali, něco z toho je ještě sektorový nábytek ženy rodičů ze 70. Takže to chápu. A stejně tak chápu, že na těch fotkách nechce mít v polici narovnaný hrnky a sklenice ale pěkně uspořádaná knihovna je lepší atd... Já se tím vlastně dobře bavil...

    GIINGGER: Křesílka, konferenční stolek, židle u jídelního stolu, koberce, dětský židličky a stolek a křesílka na terase jsou dodaný, v reálu je tam jiný nábytek. Regály (knihovna s akvárkem uprostřed), jídelní stůl, linka, klávesy, kytara, to co je v předsíni za skleněnýma dveřma je místní :)

    YENNEFER: No, většinou tu je sníh no.. cca 600 mnm, předhůří Jizerek. Ale zas to nebývá drama... silnice se pluhují a díky tomu jsou často líp sjizdný než v Jablonci, kde to rozsolí a rozjezdí, takže je z toho mazlavý klouzavý bláto. Naprostá většina lidí tu má normální auto s náhonem na předek, chce to slušný gumy a v autě řetězy a lopatu a v mobilu číslo na souseda s traktorem :)

    1MALALISTICKA: Ono to bezprostředně okolo není les ale spíš neřešený nálety, je tam pak ještě louka a až pak les, takže ochranný pásmo jsme řešit nemuseli.
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    KAIAFOX: pokud možno ne jen do pošty Kaiafox, akorát architekta vybírám, tak se mi inspirace bude hodit. Dík
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    GECKO: to je skvělý, boží ten les okolo, interiér sice jasně učesaný na focení, ale příjemně to tam musí působit i za provozu. Moc se mi to líbí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam