• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    V3S:... and I think that's beautiful.
    V3S
    V3S --- ---
    internet je plny lidi, ktery zajima, co si jiny lidi na internetu mysli o tom, jaka se jim libi nebo nelibi kuchyn, a maji plny rukav duvodu, proc je jejich vkus lepsi nez tech jinych lidi, ktery povazujou za intelektualne menecenne, a nevahaji jim tyto duvody bez vyzadani vyjmenovat ... first world problems :D
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    LEENVECKA: To nemyslis vazne, tuhle kuchyn, ze ne? Ta by mela horet rovnou.
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    AXTHEB: na jaře se to bude zateplovat a dá se tam fasáda, takže to nemá teď moc smysl se s tím patlat
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    77WHITE: Veranda.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    LA_BETE: Škoda, že jste něco neudělali s tou stěnou jako takovou, jak je to kocourovatý a s tou sádrou nebo co to je vpravo to vypadá neutěšeně. A ta deska vypadá jako normální spárovka, skutečná pracovní deska (klidně i nějaká IKEA) by asi posloužila víc.
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    JAKE_UP: za 2k pro bezdaky super ker z kuchyne ;)
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    LEENVECKA: To bych se asi poblil fungovat v jetý kuchyni. A to jakože tahle nádhera je do venkovního prostoru vkusnější než to od La Bete?
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    LA_BETE: pro priste staci projet bazary nabytku a mas treba takovouhle linku za 2000
    kuchyňská linka - Stehelčeves, Kladno - Sbazar.cz
    https://www.sbazar.cz/katerina.hamouzova/detail/122644106-kuchynska-linka
    jako taky to neni uplne ono, ale muzes tam dat jinou desku, jiny uchytky.
    NJAL
    NJAL --- ---
    SITH: NIMBY, znas to.
    SITH
    SITH --- ---
    já se musím vždycky smát, když ta stále stejná id v jedné diskuzi kritizují úplně všechno a všechny, vysmívají se v módním pekle, pekle v interiéru a ve vegetě čemukoliv komukoliv, a pak ta samá id v jiné diskuzi zase jednou to "to je MOJE tělo, MOJE zahrada, MUJ dům, MUJ volný čas a tobě je do toho hovno" atd.
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    MATT: když ona má tyhle romanticko-kycovite věci ráda, tak mi to přišlo ještě jako menší zlo. Stejnej by si to nějak dozdobila. Kytky jsou živé :-)
    MATT
    MATT --- ---
    LA_BETE: ja bych teda vynechal "zdobeni" ty zdi. asi bych ji dal svetlejsi barvu, nejlepe i s omitkou. ta kombinace hodin, svetylek. umelejch kytek (proc proboha, kdyz je vyhled na zahradu) a natrenejch cihel mi fakt nesedi.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    LA_BETE: Pořiďte jim tam na výhled na zahradu proutěný gauč pro dva, bude to tam sedět líp.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Náhodou je to dobrý. Úplně se tam vidím, jak sedím, pokuřuju nějakej model, popíjím vínko, kochám se západem slunce nad zahradou nebo polem a plkám s přáteli.
    Akorát někdo prostě dneska musí mít všechno prudce vkusný a katalogově předražený.
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    Celkově to vyšlo na cca 5000, moc mě nenapadá jak to udělat za podobné peníze a lépe
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    Jako já vím, že asi nemá moc smysl reagovat, ale je to venkovní pergola. Střecha je zezadu z prodloužené garáže. Nejsou to pseudocihly, ale normalní cihly. Rodiče tam rádi sedávají a koukají na zahradu. Nemají moc peněz, takže to končilo jako odkladiště typu "tahle skříňka je ještě dobrá, půjde ven". Plus tchán je bordelář no. Účel je na odkládání zeleniny ze zahrady, sklenic když se sejdou lidi na grilovačku atp. Není to řešení na věčné časy, ale spis jde o to to postupně nějak dát do použitelného stavu. Lakovat se to ještě bude.
    RSZ
    RSZ --- ---
    APPU: jako že se zaradujeme a umřem?
    APPU
    APPU --- ---
    tady to je dneska samej Kaplicky
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    BURKHAR: Babičky to mali v letnej kuchyni ako pred po celý život. To po by ich nesmierne potešilo.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    GEISHA: Děkuju! :*
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam