• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    TILLIT: tvoje bába je prefabrikát
    SMETY
    SMETY --- ---
    TILLIT: omg not this shit again...
    TILLIT
    TILLIT --- ---
    FEFERONIE: pred lepsi. pro mne hezka zena nalevo, vpravo prefabrikat
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    Jedny nove nohy ke skrini.



    JON
    JON --- ---
    HWLLFFRDD: ten 500 eurovej vypada ze tolik i stal :-)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Brilliant:
    When the euro bank notes were designed, they used European-style bridges which were *non-existing*, not to have to choose between countries.

    The Dutch town of Spijkenisse claimed them all for the Netherlands by building them on a waterway.

    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    OMNIHASH: fakt jsem myslela, že už je to chráněné..............................
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KACHNIZON: moc pekne udelany
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ANNONKA: ale prosím:

    Lom Soutěsky - Přírodní kámen, Čedič, Lom, Architektura, Zahradní architektura, Dlažba, Venkovní dlažba, Stavební kámen, Ruční práce
    http://www.lomsoutesky.cz/zahradni-architektura.php?id=4
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    BLOWUP: přesně nad tím jsem přemýšlela také
    NOIK
    NOIK --- ---
    KACHNIZON: hezky jste do práce zapojili mládežníky!:)
    SITH
    SITH --- ---
    KACHNIZON: krásná čistá práce
    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    BLOWUP: jak jsem psal bylo to z bazoše, každopádně máš pravdu nově natěžený už nekoupíš. U mě se jedná o recyklaci - stavební firma někde dělala rekonstrukci parkoviště (dle nového projektu nahradili betonovými prvky původní kameny:-(, ale to už je jiný smutný příběh českých rekonstrukcí). Dá se takto dobře i nakoupit pískovcové bloky, když vezmeš celý náklaďák rovnou z bouračky, kameny se, ale nekazí a nestarnou takže je můžes klidně pomalu zpracovávat několik let. Rekonstrukce staré chalupy = práce po zbytek života.
    Schody rekonstruoval kameník, na to jsem si netroufnul.







    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LA_BETE: urcite zlepseni, pocitam ze tchyne mela radost. Jeste zazdit ty diry kde chybej ty cihly a dat kreslo bezdakum pod most, rekl bych :-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KACHNIZON: To jsem netusil, ze se da cedic legalne koupit v tehle hexagonalni forme, ja myslel ze ta naleziste jsou vsechna chranena.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KOLOC: to bylo pred, ted uz je po
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    nebejvalo to tady dřív o něčem jiným?
    ALLEERA
    ALLEERA --- ---
    náhodou, přesně, jak píše jamillos, na tlachání venku pod střechou super, ta linka pochopitelně nebude plnohodnotná linka, ale na uskladnění krámů dobrý, na přípravu věcí na grilování skvělý a ta lednice je náhodou super nápad na chlazení čehokoliv od pivka až po vodu, nemusíš se kvůli každý lahvi zvedat a táhnout se přes celý dům, zvlášť, když seš postarší a bolej tě klouby, za mě to vypadá mnohem líp, jo, je to trochu kýčovitý, ale je to dělaný na vkus člověka, kterýmu je v tom takhle dobře, za 5k uplně super, jediný, co by mi na tom vadilo by bylo to čistit, to bych fakt nechtěla :-D
    MOODYCAT: to je polská divnělelpená dřevotříska, to hořelo blbě :-D
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    KACHNIZON: no tak to vubec neni spatny. ja sem si predstavoval uplny nesmysly! dekuju za objasneni. to tahani v kolecku jako nelol. ale mas to tam moc hezky
    GULAZ
    GULAZ --- ---
    V3S:... and I think that's beautiful.
    V3S
    V3S --- ---
    internet je plny lidi, ktery zajima, co si jiny lidi na internetu mysli o tom, jaka se jim libi nebo nelibi kuchyn, a maji plny rukav duvodu, proc je jejich vkus lepsi nez tech jinych lidi, ktery povazujou za intelektualne menecenne, a nevahaji jim tyto duvody bez vyzadani vyjmenovat ... first world problems :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam