• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    GECKO
    GECKO --- ---
    ALOPEX_LAGOPUS: Počet náprav stejný, délka větší, na sloup vyšplhal taky ?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Jeden imigrant z Ugandy

    VALENTINA
    VALENTINA --- ---
    z vlastní zahrádky:)
    ALOPEX_LAGOPUS
    ALOPEX_LAGOPUS --- ---
    Trolejbus Tatra, Podolská ulice, říjen 1949

    BERRY
    BERRY --- ---
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    GIINGGER: Ty zelený bys určitě ještě zvádla zpeněžit...
    GIINGGER
    GIINGGER --- ---
    Takova blbustka - Birkenstock clogs. Zelene kupovane asi v roce 2007 jeste jako prezuvky na stredni, po 13 letech se jim pred tydnem rozpadla podrazka. Cervene ten samy model, verze 2020, prave vytazene z krabice)

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TOULASE: to je poctívá práce teda !
    TOULASE
    TOULASE --- ---
    před, během a po :)





    ELIS
    ELIS --- ---
    Něco roztomilého na pondělí: Zachráněné lenochodí miminko s plyšovým kamarádem.
    Před

    Po

    Info: https://www.facebook.com/400127830057630/posts/4402001376536902/
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    TABBY: Asi záleží na tom, jaký defekt se těmi rovnátky odstraňuje (a v těch linkovaných fotkách byly ty defekty dost zásadní), nicméně dceru stála jedna čelist 9000 a sehnat ortodontistu nebyl problém. :-)
    (A ten náš nevypadá jako neúspěšný kovář, který se na ortodontistu přeučil dálkovým kurzem z Ázerbajdžánu.)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    TABBY: Ty peníze by ještě šly, protože se to neplatí najednou (tedy pokud se nerozšoupneš na invisalign). Ale s tím sháněním ortodontistů je to fakt blbé, ti dobří jsou narvaní a špatný může zuby hrozně pokonit.
    TABBY
    TABBY --- ---
    VENDULKA: No, a nebo na to nemají. I v ČR vyjdou rovnátka u dítěte na 30 tisíc / jedna čelist, pokud tedy ortodontistu vůbec seženeš...
    VENDULKA
    VENDULKA --- ---
    MAR_TINA: Když mas rodiče, kteří moc neřeší svůj vlastní vzhled, tak tím spis neřeší vzhled svého dítěte
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MAR_TINA: Z kontextu těch fotek je zřejmé, že většina z nich jsou Američani a dental care je v US ukrutně drahá záležitost, kolikrát si lidi nechávají spravit zuby až v dospělosti, protože jejich rodiče na to prostě neměli.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MADIETTA: u většiny těch fotek si s nadsázkou říkám, že je rodiče neměli dost rádi. Jasně, zuby chvíli trvaj (ale rovnátka lze nosit od 8-10 let), ale ty účesy, zanedbané strašlivé akné plus někdy brýle a oblečení, ty jsou.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    MADIETTA:plus zuby
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    MALATI: většina z těch lidí nebyli oškliví ani jako mladší, jenom blbě učesaní nebo oblečení, někdy ani to ne.

    Já když jsem našla svoji fotku ze třetí třídy, tak ani můj exmanžel o ní nedokázal říct nic pěkného, a to mě tenkrát ještě miloval!
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Tyden v izolaci s osmiletym ditetem, tak doslo i na kresleni.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam